Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Edyta Pazura jest w ciąży!

24.12.2017 12:00

Edyta Pazura i Cezary Pazura powitają na świecie trzecie dziecko. Żona znanego aktora jest w ciąży, o czym poinformowała na Instagramie.

Edyta Pazura jest w trzeciej ciąży fot. Archiwum Radia ZET

Edyta Pazura aktora swoim szczęściem podzieliła się w niecodzienny sposób.

Edyta i Cezary Pazurowie wybrali się niedawno na jedną z celebryckich imprez. Trudno było nie zauważyć, że żona aktora, która słynie z sylwetki modelki, jest nieco zaokrąglona. Od razu pojawiły się plotki, że Edyta Pazura może spodziewać się dziecka.

Wygląda na to, że sprawa już się wyjaśniła. Ukochana aktora dodała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie kominka i świątecznych skarpet na prezenty. Na czterech z nich widnieją imiona jej, Cezarego oraz ich dzieci: Amelii i Antoniego.

Jest jednak także piąta skarpeta podpisana „Baby", czyli dziecko. I choć w podpisie fotografii pojawiło się „Ciocia Edyta", co mogłoby sugerować, że chodzi o kogoś z rodziny, nie zaś o samą Edytę, popularne portale podają, że to właśnie Cezary i Edyta Pazurowie po raz kolejny zostaną szczęśliwymi rodzicami.

Zrzut ekranu 2017-12-24 o 12.03.31

W jednym z wywiadów para zdradziła, że nie chcą zakończyć tylko na dwójce. „Angelina i Brad mają sześcioro i dają sobie radę. My też sobie poradzimy" - zapewniali. 

– Wszystko co sobie wymarzyliśmy się spełnia – napisała pod zdjęciem Edyta.

Całej rodzinie gratulujemy! To będą piękne święta!

RadioZET.pl/SI

Oceń