Zamknij

Edyta Pazura popłakała się w programie Magdy Mołek. Co się stało?

Sylwia Wamej
17.10.2019 10:12
Edyta Pazura
fot. Jan Bielecki/ East News

Edyta Pazura gościła w programie Magdy Mołek „W roli głównej”. Dla żony Cezarego Pazury było to bardzo emocjonalne spotkanie. Edyta opowiedziała m.in. o początkach znajomości z Cezarym Pazurą. W pewnym momencie rozpłakała się na wizji.

Edyta Pazura rozpłakała się w rozmowie z Magdą Mołek

Edyta Pazura i Cezary Pazura od lat tworzą zagraną i kochającą się parę. Małżeństwo doczekało się trójki dzieci. I choć Edyta ma wszystko, czego pragnęła, początki znajomości z Cezarym nie były łatwe. Ostatnio opowiedziała o nich w programie Magdy Mołek. 19-letnia wówczas Edyta Zając poznała znanego aktora w pociągu. Miał wtedy 45 lat. Początki ich związku były krytykowane zarówno przez portale plotkarskie, jak i przez internautów. Edyta Pazura, opowiadając o tych doświadczeniach w rozmowie z Magdą Mołek, nie ukrywała łez.

To są emocjonalne opowieści, które nie są miłe – mówiła. Dla Edyty udział w programie „W roli głównej” nie był łatwy.

Edyta Pazura o udziale w programie Magdy Mołek. Padły ciepłe słowa

Edyta Pazura napisała też na Instagramie, że po raz pierwszy, odkąd poznała swojego męża, opowiedziała tak szczerze o swoich przeżyciach i uczuciach. Napiszę szczerze. Bardzo bałam się tej rozmowy... Pierwszy raz odkąd poznałam mojego Męża opowiedziałam tak szczerze o swoich przeżyciach i uczuciach, które towarzyszyły mi na początku naszej znajomości i przez ostatnie 12 lat – napisała Edyta Pazura, publikując wspólne zdjęcie z Magdą Mołek.

Dodała też, że podczas wywiadu towarzyszyły jej silne emocje. Podczas wywiadu były: radość, smutek, śmiech, gorycz, a nawet łzy.... Zawsze jednak warto walczyć o swoje szczęście...Cieszę się że wytrwaliśmy. Nie wyobrażam sobie teraz mojego życia bez Czara, Amelki, Antosia, Rity i moich przyjaciół. Pazura podkreśliła, że dzięki Magdzie Mołek zaczęła swoją przygodę z dziennikarstwem.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

A teraz ciekawostka. Pierwszy raz Magdę Mołek zobaczyłam 2001 roku w TV Puls. Miałam wówczas 13 lat. Tak się nią zachwycałam, że następnego dnia wstąpiłam do redakcji gazetki szkolnej  i zaczęłam przez pewien czas marzyć o dziennikarstwie. Fakt , że byłam bardzo zestresowana spotkaniem z nią, ale na żywo jest jeszcze piękniejsza, przyjacielska i otwarta na ludzi. Nikogo nie ocenia, słucha i rozumie...Mało tego ma mniej zmarszczek ode mnie – napisała żona Cezarego Pazury.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀