Zamknij

Elif - 28 odcinek. Kenan zauważa Melek! [Streszczenie]

Redakcja
13.06.2017 14:28
Elif 28 odcinek streszczenie
fot. screen

Elif - odcinek 28 w TVP 1 w środę 14.06. o godzinie 14.00. Arzu przybywa na spotkanie z Veyselem, a Melek pojawia się w posiadłości Kenana. Co z tego wyniknie?

Elif - 28 odcinek. Co się wydarzy?

Mała bohaterka powróciła do posiadłości Kenana. Mimo niechęci Melek, Ayse przekonała ją, ze dziewczynka powinna jeszcze pozostać pod jej opieką. Na wieść o tym, że Elif jest cała i zdrowa Arzu wpada w szał. Boi się, że ktoś dowie się, że to ona próbowała ją zabić. Wysyła Goncę, by pozbyła się ubrań, które miała na sobie w szpitalu. Niestety, służąca nie wykonuje jej polecenia i po prostu wyrzuca ubrania, zamiast je spalić. Na nieszczęście kobiety, świadkami zdarzenia są Beysel i jego syn. Veysel już wie, że osoba, która chciała zabić dziewczynkę, na pewno mieszka w tym samym domu. Napada na Goncę i zadaje niewygodne pytania. Grozi jej a przerażona dziewczyna wyjawia prawdę. Mężczyźni zmuszają kobietę, by zaczęła donosić im na Arzu. Każą jej także przekazać kartkę. Czy będą ją szantażować?

Powrót Elif do domu nasilił zazdrość Tugce. Dziewczynka odgraża się i przychodzi, by zabrać Elif prezent, który dostała.

Elif - 28. Streszczenie wydarzeń odcinka

Gonca wraca do domu i napotyka Arzu. Pani domu wypytuje ją, czemu nie było jej tak długo. Służąca kłamie, że zniszczyła ubrania. Chwilę później Arzu znajduje liścik od Veysela, który podrzuciła służąca. Mężczyzna proponuje jej spotkanie. "Widziałem wszystko" - pisze.

Arzu nie wie, kto podrzucił jej tajemniczy list. Uważa, że mógł być to przedstawiciel firmy, zajmującej się maszynami rolniczymi. I Arzu, i Goncy udzielają się nerwy.

Melek podsłuchuje rozmowę Veysela i jego syna. Odkrywa, że mężczyźni mają chytry plan. kiedy próbuje wyjść z domu mąż popycha ją na podłogę i nakazuje zostać w domu.

Siostra Kenana i Selim martwią się o Elif. Postanawiają wyciągnąć małą z łóżka.

W tym czasie Arzu udaje się na spotkanie, na którym - jak zakłada - pojawi się Melih.

Tugce bawi się domkiem, który dostała Elif. Postanawia wynieść zabawkę z domu. Niosąc ją spada ze schodów i skręca kostkę. Natychmiast zbiegają się wszyscy domownicy.

Murat zabiera Melek z domu. Na czas planowanej wizyty Arzu Veysel chce zostać sam. Melek udaje się wymknąć sprzed oczu Murata. Jedzie do posiadłości Kenana. Wchodzi przez furtkę i niechcący trzaska. Dźwięk zwraca uwagę Kenana, który właśnie wyszedł z domu. Przerażona kobieta chowa się za murkiem a po chwili ucieka.

Arzu trafia do domu Veysela. Jest zaskoczona, kiedy ten otwiera jej drzwi...

Elif - 28 odcinek - zdjęcia

1
2
3
4
1
1

"Elif" - emisja. O której i gdzie oglądać?

Serial emitowany będzie w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać bezie można także online w serwisie VOD TVP.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA