Zamknij

Elżbieta Romanowska pokazała się bez makijażu. Fani: „Boska”

Sylwia Wamej
18.09.2019 12:46
Elżbieta Romanowska
fot. Viphoto/East News

Elżbieta Romanowska opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje bez grama makijażu. Fanom bardzo spodobała się naturalna odsłona aktorki. Na jej profilu nie zabrakło komplementów od wielbicieli.

Elżbieta Romanowska bez makijażu na Instagramie

Elżbieta Romanowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Gwiazda „Rancza” publikuje fotografie z planów filmowych, podróży, z przyjaciółmi czy ukochanym psem. Ostatnio w mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie, na którym pozuje bez grama makijażu. Naturalna fotografia bardzo spodobała się fanom aktorki i zdobyła ponad dwa tysiące polubień. Pod zdjęciem posypało się też mnóstwo pozytywnych komentarzy. „Boska Ela Romanowska”, „prawdziwa piękność”, „naturalnie najpiękniej” pisali wielbiciele 36-letniej gwiazdy.

Elżbieta Romanowska przeszła metamorfozę. Gwiazda schudła

Elżbieta Romanowska w ostatnim czasie również schudła. Aktorka pochwaliła się niedawno zdjęciem z przejażdżki rowerowej. Jak odpowiedziała fance w komentarzu, aktorka stosuje regularne posiłki oraz sporo jeździ na rowerze.

Elżbieta Romanowska dała się poznać szerszej publiczności, grając w takich serialach jak m.in. „Ranczo”, „Świat według Kiepskich”, „Ja to mam szczęście” oraz „Hotel 52”. Brała też udział w programach telewizyjnych, m.in. „Tańcu z gwiazdami” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Zagłosuj

Odchudzasz się?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW