Zamknij

Emil Biliński - kim jest juror Supermodelki Plus Size?

Redakcja
08.09.2017 13:40
Emil Biliński kim jest Supermodelka Plus Size jury
fot. ons.pl

Kim jest Emil Biliński - juro show "Supermodelka Plus Size" i czy będzie odpowiednikiem Marcina Tyszki z Top Model?

Dla niego "Supermodelka Plus Size" to debiut telewizyjny, choć - jak sam przyznaje - tematyka jest mu dobrze znana.

gradsdsadsdas
fot.

"Tematyka jest mi już od 20 lat znana. Ja bardzo dużo pracuję z kobietami plus size i mam nawet osobisty projekt, gdzie bardzo dużo takich kobiet fotografuję. Więc nie jest to coś nowego, ale że jestem jurorem i biorę udział w SPS jest dla mnie czymś nowym i ciekawym" - powiedział w wypowiedzi dla JastrząbPost. Przyznał też, że na pewno jako juror pozostanie sobą, będzie ciepłym i emocjonalnym człowiekiem, ale jest wymagający, więc może być surowy.

Po pierwszym odcinku Supermodelki napisał na Facebooku:

"Odcinek za nami!!! Ladies Kocham was, każda z was jest piękna, każdy który coś mówi innego jest ...!!! Piękno nie jest wiek, wzrost, rozmiar lub kolor włosów, wy to macie w sobie. Dziękuje każdej dziewczynie która brała i bierze udział w programie!!! Macie mój największy szacunek. Peace And Love!!!". Trudno się nie zgodzić!

Kim jest Emil Biliński?

Emili Biliński to utalentowany fotograf, dla którego robienie pięknych zdjęć jest wielką pasją. Zdobył wiele nagród. Urodził się w Polsce, jednak już jako dwulatek wraz z rodzicami wyjechał do Wiednia. Jako nastolatek wraz z ze swoim tatą organizował wystawy fotograficzne i wtedy zainteresował się tym tematem. Poznał wtedy wielu znanych na świecie fotografów, co miało wpływ na jego podejście do tego zawodu. Od 2003 roku pracuje jako profesjonalny fotograf.

Zdaniem niektórych to właśnie Biliński jest najsurowszym jurorem. Co ciekawe, pojawiły się też porównania Emila do... Joanny Krupy. Wszystko przez jego akcent i znajomość języka polskiego. Sam juror podchodzi do takich porównań z dystansem i przyznaje, że dużo podróżował i wiele lat mieszkał za granicą. Od 2009 roku, kiedy to powrócił do Polski, sam uczy się języka polskiego.

RadioZET.pl/SA