Zamknij

Emma Stone się zaręczyła. Gwiazda pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym

Sylwia Wamej
05.12.2019 10:39
Emma Stone
fot. SplashNews.com/ East News

Emma Stone się zaręczyła. Gwiazda i jej narzeczony Dave McCary pochwalili się w mediach społecznościowych zdjęciem, na którym aktorka eksponuje pierścionek zaręczynowy.

Emma Stone zaręczona. Gwiazda pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym

Emma Stone jest zaręczona. 31-letnia aktorka powiedziała „tak” swojemu narzeczonemu – Dave'owi McCary'emu, z którym jest związana od ponad dwóch lat. Reżyser i scenarzysta Dave McCary pochwalił się na swoim Instagramie wspólnym zdjęciem, na którym szczęśliwa Emma Stone eksponuje pierścionek zaręczynowy. Dave obok zdjęcia zamieścił jedynie emoji z serduszkami. Fani w komentarzach zalewają parę ciepłymi komentarzami i gratulacjami.

Emma Stone i Dave McCary. Od kiedy się spotykają?

Emma Stone i Dave McCary spotykają się ze sobą od 2017 roku. Ukochany Emmy Stone jest reżyserem i scenarzystą w programie „Saturday Night Live”. Wcześniej piękna aktorka spotykała się z amerykańskim aktorem Andrew Garfieldem, którego poznała na planie „Niesamowity Spider-Man”.

Emma Stone to gwiazda, która ma na swoim koncie mnóstwo ról. Emma zagrała m.in. w filmach takich jak m.in. „Służące”, „Niesamowity Spider-Man” oraz „La La Land”.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW