Zamknij

Emocjonalna Edyta Górniak w programie „Agent Gwiazdy” opowiedziała o traumach w swoim życiu

Redakcja
28.02.2019 12:47
Edyta Górniak opowiedziała w programie "Agent gwiazdy" o swoich traumach
fot. Instagram.com/ Edyta Górniak

Ruszył lubiany przez widzów program „Agent Gwiazdy”, w którym bohaterowie muszą mierzyć się z wieloma niebezpiecznymi zadaniami. W show bierze udział Edyta Górniak, która już w pierwszym odcinku dość emocjonalnie podeszła do skoku z klifu, który miała wykonać. Przypomniała też ciężkie momenty, jakich doświadczyła w życiu.

Edyta Górniak zaskoczyła swoją obecnością w „Agent Gwiazdy”

„Agent Gwiazdy” to program, w którym możemy oglądać gwiazdy mierzące się ze swoimi słabościami, wykonując niebezpieczne zadania w rajskich okolicznościach przyrody. Wśród znanych i lubianych możemy oglądać m.in. Rafała Jonkisza, Katarzynę Wołejnio, Marię Sadowską i  Edytę Górniak. Gwiazda, która słynie z nadmiernej wrażliwości i emocjonalności, również w programie pokazała się od bardzo wrażliwej strony.

„Agent Gwiazdy”. Edyta Górniak rozpłakała się na wizji

Jednym z zadań, które musiała wykonać Edyta Górniak, był skok z klifów. To zadanie było dla niej niezwykle ciężkie. Diwa zastanawiała się nawet, czy z niego nie zrezygnować. Mało tego, skok przypomniał jej najtrudniejsze chwile w jej życiu. Emocje wzięły górę do tego stopnia, że Edyta rozpłakała się na wizji.

 – Przypomniałam sobie wszystkie traumy mojego życia. Zagrożona ciąża, utrata ciąży, rozwód, moja mama tyle razy w szpitalu. Śmierć mojego taty nagła. Pokonałam już tyle, dlaczego miałabym bać się skoku? – mówiła w programie. Udało jej się jednak skoczyć, a wykonanym zadaniem pochwaliła się na Instagramie. „Możesz więcej, niż myślisz” – napisała gwiazda.

RadioZET.pl/ SW