Zamknij

Eurowizja 2017: o czym jest piosenka "Flashlight" Kasi Moś?

Redakcja
10.05.2017 14:07
Eurowizja 2017: o czym jest polska piosenka
fot. ons.pl

O czym jest piosenka "Flashlight" Kasi Moś? Polska reprezentantka na Eurowizji 2017 przeszła do finału konkursu, a po półfinałowym koncercie wzięła udział w konferencji prasowej, podczas której zdradziła międzynarodowym mediom, o czym naprawdę opowiada jej utwór. Porusza ważny problem.

Kasia Moś dobrze zaprezentowała się podczas pierwszego półfinału Eurowizji 2017. Polska reprezentantka przeszła do finału i już 13 maja będzie walczyć o zwycięstwo w konkursie. Tuż po półfinale udział wzięła w konferencji prasowej, w której zdradziła, o czym opowiada prezentowany przez nią utwór. Okazuje się, że wokalistka porusza w nim ważny problem.

O czym jest "Flashlight" Kasi Moś?

- Bardzo się cieszę, bo moja piosenka powstała dla zwierząt i dla ludzi, którzy starają się bronić ich praw. I mam nadzieję, że być może po tym w Polsce zmieni się prawo i nie będzie u nas więcej psów na łańcuchach - powiedziała Moś, a jej słowa spotkały się z brawami.

W tekście piosenki rzeczywiście pojawiają się wersy o łańcuchach na szyi czy puszczaniu psów wolno, choć nie trudno zauważyć, że cały utwór ma dosyć enigmatyczne słowa. Posłuchajcie go jeszcze raz.

Przypominamy, że Kasia Moś już 13 maja weźmie udział w finale Eurowizji. Jeśli chcecie wziąć udział w głosowaniu, sprawdźcie, kto i jak może głosować oraz czy można głosować na polską kandydatkę.

Eurowizja 2017: głosowanie - jak głosować?

Eurowizja 2017 online i w TV - o której i gdzie oglądać?

RadioZET.pl/SA