Zamknij

Ewa Chodakowska zamieszkała w luksusowym apartamencie w Grecji. Ile zapłaciła za mieszkanie?

Sylwia Wamej
17.07.2019 12:13
Ewa Chodakowska
fot. Polska Press/ East News

Ewa Chodakowska spełniła swoje marzenia. Trenerka razem z mężem Lefterisem Kavoukisem wprowadziła się do luksusowego apartamentu w Grecji, o którym od dawna już marzyła. Ile kosztowało ją nowe, piękne gniazdko?

Ewa Chodakowska wprowadziła się do luksusowego apartamentu w Grecji

Ewa Chodakowska spełniła jedno ze swoich marzeń. „Trenerka Wszystkich Polek” wprowadziła się niedawno do luksusowego apartamentu w Grecji, który kupiła razem z mężem w styczniu. Gwiazda na swoim Instagramie opublikowała wpis, w którym nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa. Opowiedziała też, jak wyglądało jej życie u boku Lefterisa 10 lat temu.

„Około pierwszej w nocy skończyłam wczoraj sprzątać nasze mieszkanie które kupiliśmy końcem stycznia. Wprowadziliśmy się przedwczoraj. Wzięłam Lela za rękę, usiedliśmy na sofie i gapiąc się w miękkie światła, odbijające się za oknem w tafli wody, zaczęłam wspominać nasze początki... całą drogę jaką przeszliśmy... 10 lat temu kiedy wyjeżdżałam z Aten do Polski wszyscy znajomi, rodzina mojego jeszcze wtedy chłopaka, pukała mu do głowy. Zostawia cię? Przecież tutaj macie wszystko! 'Jeśli to jest prawdziwa miłość, przetrwamy' - powiedziałam do rozczarowanej mamy Lefterisa. On sam też nie pochwalał mojej decyzji, ale zaufał mi. Tak! Mieliśmy wszystko. Swoją miłość, zdrowie, pracę, przyjaciół, ale ja oprócz tego wszystkiego miałam jeszcze swoje marzenia. Może to egoistyczne, ale zaryzykowałam swoją największą miłość, właśnie dla swoich marzeń. Byłam głodna czegoś, czego nie mógł mi dać mój partner. Chciałam być dumna ze swoich osiągnięć, ze swojej pracy, miałam ogromną potrzebę nieść pomoc każdej osobie, która mi na to pozwoli, chciałam być dostępna dla wszystkich, chciałam dawać siebie bez reszty. Czułam, że postępuje właściwie. Jedna z moich zasad: Wolę żałować, że coś zrobiłam, niż całe życie zastanawiać się co by było gdyby. Nie żałuję, nie żałujemy. Na przestrzeni już 8 lat w Polsce dostałam po głowie wiele razy. Nieraz zmieniałam się w kłębek nerwów, stresu, płaczu. Nieraz nasza ziemia się zatrzęsła. Przetrwaliśmy! Mam najcudowniejszego męża na świecie. Wyrozumiałego, cierpliwego, dojrzałego emocjonalnie, z ego schowanym w kieszeń, mądrzejszego ode mnie, ustępującego mi na każdym kroku. Dostałam przestrzeń, zostałam obdarzona zaufaniem, poczuciem bezpieczeństwa, komfortu, miłości, szacunku - idealne warunki na rozwinięcie skrzydeł. Pofrunęliśmy razem. Wczoraj dwie godziny dziękowałam za wszystko co dobre, przepraszałam za wszystko co złe. Łzy szczęścia nie przestawały płynąć po twarzy mojej i jego. W naszym wymarzonym mieszkaniu, do którego kiedyś mogliśmy sobie tylko powzdychać” – napisała Ewa Chodakowska na swoim instagramowym profilu.

Ewa Chodakowska: Ile zapłaciła za apartament w Grecji?

Jak donosił „Fakt”, Ewa Chodakowska za spełnienie marzeń musiała słono zapłacić, bo apartament kosztował ją aż milion euro, czyli ponad cztery miliony złotych. Cały metraż liczy ponad 100 metrów kwadratowych. Jak donosi dziennik, Chodakowska w nowym mieszkaniu postanowiła wprowadzić pewne zmiany. Wyburzyła kilka ścian i kupiła nowe meble. Luksusowe mieszkanie zlokalizowane jest tuż obok plaży. Ewa Chodakowska, choć uwielbia Grecję, nie planuje na razie przenieść się tam na stałe. „Chciałabym w przyszłości pozwolić sobie tak zorganizować życie, by co jakiś czas bez przerwy być w Grecji trzy miesiące i się tam zaszyć. Zarówno klimat, jak i jedzenie, woda, niekończące się słońce i otwarci ludzie, których można tam spotkać, dodają mi bardzo dużo energii i napędzają do działania” – mówiła trenerka.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW