Zamknij

Ewa Chodakowska obrażona przez swojego fana. Odpowiedziała po mistrzowsku

Sylwia Wamej
07.06.2019 15:45
Ewa Chodakowska
fot. Tricolors/ East News

Ewa Chodakowska potrafi odpowiedzieć niejednemu hejterowi. Pod jednym z postów trenerka zareagowała  po mistrzowsku na krytyczny komentarz.

Ewa Chodakowska odpowiedziała hejterowi ciętą ripostą

Ewa Chodakowska może pochwalić się ogromnym gronem wielbicieli. Niestety, są też tacy, którym satysfakcji dostarcza skrytykowanie Trenerki Wszystkich Polek. Pod jednym z postów internauta krytycznie odniósł się nie do proponowanych przez nią ćwiczeń, a do jej wyglądu. "Czy ktoś ci mówił, że jesteś brzydka"? - zapytał. Na ciętą ripostę gwiazdy fitnessu nie trzeba było długo czekać.

„Słuchaj… mam tak zaj*****e życie, że brzydota mi w tym wcale nie przeszkadza. Ponoć nie można mieć wszystkiego” - napisała Ewa Chodakowska w odpowiedzi hejterowi. Komentarz Ewy spodobał się pozostałym internautom, którzy pochwalili ją za dystans. Mnóstwo osób pisało również, żeby Ewa nie przejmowała się takimi komentarzami.

Ewa jesteś piękna na zewnątrz i wewnątrz! Wiesz to i MY TEŻ. Na puste słowa hejterów nie można nie reagować!!! Kompleksy ludzi wpędzają ich w obłęd, wylewają swoją gorycz na tych, którym jest w życiu BARDZO DOBRZE.” - napisała jedna z pań.

Ewa Chodakowska: "Jestem znieczulona na hejt"

Ewa Chodakowska  jest już najwyraźniej przyzwyczajona do krytycznych komentarzy.  Mnóstwo osób wciąż uwiera to, ile zarabia i co osiągnęła. Często obraźliwe komentarze dotyczą jej wyglądu lub stylu życia. Ona sama o hejcie mówi tak: 

"Jestem znieczulona na hejt. Przychodzi taki moment, kiedy pozytywne i negatywne reakcje są naturalną koleją rzeczy, więc trzeba sobie z nim radzić. Nie funkcjonowałabym w mediach, gdybym nie miała swojego sposobu. Dużo ze sobą rozmawiam i mam też partnera, z którym też wymieniamy się opiniami. Ten przepływ moich emocji i tego, co chcę przegadać, nad czym zatrzymać, zastanowić to ja to robię regularnie" - wyznała trenerka w jednym z wywiadów.

Zagłosuj

Lubisz ćwiczyć?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW