Zamknij

Ewa Chodakowska podarowała rodzicom samochód. Fani wzruszeni

Patrycja Chudolińska
10.12.2019 11:38
Ewa Chodakowska
fot. Instagram/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska pochwaliła się fanom prezentem, który sprawiła rodzicom. Trenerka kupiła wymarzony samochód dla swojego taty.

Ewa Chodakowska kupiła samochód rodzicom

Ewa Chodakowska przez wiele lat pracowała na sukces, którym teraz może cieszyć się w pełni. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych trenerek w Polsce, a kobiety uważają ją za autorytet w kwestiach zdrowotnych. Z ogromną popularnością wiążą się spore zyski, przede wszystkim te finansowe. Ewa Chodakowska zwraca jednak uwagę na to, by w szale kariery nie zapomnieć o najważniejszych wartościach.

Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że stara się być dobrym człowiekiem. Lubi pomagać innym, angażuje się w wiele akcji charytatywnych. Prywatnie dba o dobry kontakt z rodziną i przyjaciółmi. Teraz pochwaliła się prezentem, który podarowała swojemu tacie.

Ewa Chodakowska opublikowała zdjęcie. Fani wzruszeni jej gestem

Ewa Chodakowska przyjechała pod swój rodzinny dom nowym samochodem, który kupiła swojemu tacie.

Wprawdzie mojemu Tatkowi do szczęścia brakuje tylko zdrowia, ale kiedy podjechałam pod dom rodzinny wymarzonym samochodem Taty, ZNIKNĘŁY na chwilę JEGO OCZY... Moje też... Zawsze tak mamy, kiedy uśmiechamy się z całych sił. "MIEĆ" ma tylko sens, kiedy POTRAFISZ SIĘ TYM DZIELIĆ z innymi! – dodała w opisie pod opublikowanymi zdjęciami.

Obserwatorzy trenerki są wzruszeni jej gestem. Swoimi uczuciami podzielili się w komentarzach.

Jesteś cudem!

Boże, rozpłakałam się! Ewka, kocham cię.

To chyba najpiękniejsze w całej tej długiej i ciężkiej drodze, pełnej wyrzeczeń i łez, móc podarować uśmiech i marzenie ukochanej osobie. To tak bardzo piękne i wzruszające widzieć, jak rozdajesz dobro i miłość. Mogłabyś zamknąć butik i nara, i to już dawno. Kocham Cię za to, że tego nie robisz.

Nawet mi zniknęły oczy i zaszły łzami. Szerokich dróg dla Taty, a na Ciebie jest mi brak słów Aniołku – piszą fani.

Co o tym myślicie?

Zagłosuj

Trenujesz z Ewą Chodakowską?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh