Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ewa Chodakowska zagra w filmie. W kogo się wcieli?

12.09.2017 15:04

Ewa Chodakowska zmienia branżę? Znana trenerka i propagatorka aktywnego stylu życia zagra w filmie, w którym pojawi się m.in. Borys Szyc. Co to za produkcja?

Ewa Chodakowska film Serce nie sługa fot. ons.pl

Ewa Chodakowska aktorką? Okazuje się, że trenerka zagra w filmie pod tytułem "Serce nie sługa". Wszyscy fani trenerki nie muszą się jednak obawiać, bo nie będzie to trwała zmiana a Chodakowska na pewno nie zamierza robić kariery w innej dziedzinie. W produkcji Filipa Zylbera wystąpi jako...trenerka Ewa. Będzie próbowała namówić bohaterów do aktywności fizycznej.

Trenerka przyznaje, że atmosfera na planie była świetna i bardzo dobrze czuła się mając tuż obok znanych aktorów. Zdradza jednak, że w jej przypadku nie było to raczej odgrywanie jakiejś roli.

- Trudno mówić o grze aktorskiej, na planie zdjęciowym w Gdyni byłam po prostu sobą – powiedziała w rozmowie z magazynem "Party".

Oprócz Chodakowskiej i Szyca w filmie wystąpi wiele innych gwiazd, takich jak Roma Gąsiorowska, Paweł Domagała, czy Magdalena Różczka. Film wejdzie do kin w 2018 roku.

RadioZET.pl/Plejada/SA

Oceń