Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ewa Farna powiedziała prawdę na temat swojej sylwetki. Co myśli o hejcie?

17.07.2017 14:23

Ewa Farna nie należy do gwiazd, które szczególnie przejmują się hejtem i opiniami w sieci, dotyczącymi jej sylwetki. W niedawnym wywiadzie dla "Wysokich obcasów" szczerze o powiedziała o tym, co myśli o swojej sylwetce i jak traktuje hejterów.

Ewa Farna o hejterach fot. ons.pl

Farna niejeden raz znalazła się na językach z powodu swojej sylwetki. Wiele razy pojawiały się dyskusje o tym, że schudła, że przytyła, że jest na diecie. Nie brakowało nigdy osób, które uważały, że powinna sporo zrzucić, i twierdziły nawet, że gwiazda propaguje otyłość. Teraz piosenkarka wypowiedziała się na temat hejtu i przyznała, co tak naprawdę myśli o swojej sylwetce i stylu życia.

W wywiadzie dla "Wysokich obcasów" powiedziała, że nie czuje się osobą otyłą i temat jej wagi uważa za absurd: "Cały ten temat wagi jest dla mnie w ogóle absurdem. Ja nie czuję się otyłą osobą, nie czuję, żebym była anormalna. I jeżeli mnie ktoś tak nazywa, to ja tego nie akceptuję. Bo to, że mam 5 kg, a nawet 10 kg więcej, to nie znaczy, że jestem otyła. Poza tym lubię dobre, jakościowe jedzenie, ćwiczę, nie prowadzę niezdrowego trybu życia" - mówi. Wyjaśnia też, że zbyt szczupła sylwetka wcale nie jest jej celem, bo preferuje kształtne ciała: "Wolę figurę Beyoncé niż Anji Rubik. Kształty są seksowne" - zdradziła.

Ciekawe, co na to hejterzy. Może wreszcie zrozumieją, że piękno kobiety to jej pewność siebie, akceptacja i radość z bycia taką, jaką się chce. Popieramy słowa Ewy w całości!

RadioZEt.pl/SA

Oceń
Tagi