Zamknij

Ewa Farna urodziła i pokazała pierwsze zdjęcie synka. Wiemy, jak ma na imię

Piotr Krajewski
06.06.2019 15:29
Ewa Farna urodziła chłopca pokazała pierwsze zdjęcie i zdradziła imię synka
fot. Piotr Molecki/East News

Ewa Farna urodziła chłopca. Piosenkarka oficjalnie potwierdziła, że została mamą. Na Instagramie opublikowała pierwsze zdjęcie ze swoim małym synkiem. Poznaliśmy też imię dziecka Ewy Farnej.

Ewa Farna urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

Ewa Farna urodziła. Artystka przekazała radosną wiadomość za pomocą mediów społecznościowych. Okazuje się, że pierwsze dziecko Ewy Farnej i jej męża Martina Chobota przyszło na świat już kilka dni temu. Piosenkarka zdecydowała się wstrzymać z ogłoszeniem wesołej nowiny. W czwartkowe popołudnie pokazała jednak w końcu pierwsze zdjęcie synka. Poznaliśmy też imię dziecka Ewy Farnej. Chłopiec nazywa się Artur.

Parę dni temu stałam się mama. Poproszę o respektowanie naszej prywatności i spokoju, który teraz potrzebuje każda mama. Jesteśmy zdrowi i szczęśliwi — napisała.

Ewa Farna długo zwlekała z potwierdzeniem informacji o swojej pierwszej ciąży. W lutym piosenkarka opublikowała teledysk do nowej piosenki zatytułowanej „Ta o nas”. To właśnie w klipie po raz pierwszy pokazała się z ciążowym brzuszkiem.

Przez niemal cały okres ciąży Ewa Farna nie zdecydowała się przerwać życia koncertowego i wciąż chętnie występowała dla swoich wiernych fanów. W ostatnich dniach fani zachwycali się zdjęciami koncertującej w zaawansowanej ciąży 25-letniej artystki.

RadioZET.pl/PK