Zamknij

Ewa Minge pokazała się w bikini. Zdjęciem poruszyła ważny temat

Sylwia Wamej
09.10.2019 14:51
Ewa Minge
fot. Wojciech Stróżyk/ Reporter/ East News

Ewa Minge jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio projektantka opublikowała zdjęcie w bikini, którym wywołała bardzo ważny temat. O co dokładnie chodzi?

Ewa Minge pokazała się w bikini. Zrobiła to w słusznym celu

Ewa Minge jak większość polskich gwiazd aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcie w bikini, które było pretekstem do ważnego tematu – kultu ciała, a także dojrzałości.

Kult ciała. Jak bardzo byśmy się nie starali przedłożyć rozum nad ciałem , to w dobie dzisiejszych wartości , kanałów ich popularyzacji i dotarcia według obrazka , ten oto rozum ma marne szanse. Osobiście w kontekście mojego wieku i doświadczenia , mogę stwierdzić , że ciało w życiu pomaga. Ale jednak trwałość szczęścia i poczucie bezpieczeństwa , zależą od rozumu . Ile pracy byśmy nie włożyli , ile kremów nie wklepali a laserów wszelakich wbili , to czas zrobi swoje . Nie ma mocnych . Bywają wyjątki , przypadki lepsze i gorsze , wojny skuteczne wydane czasowi i te mniej spektakularne . Każda jednak, najbardziej stiuningowana dupa po pięćdziesiątce będzie ustępowała korony zadbanej dwudziestce . Przyroda tak to ułożyła , że jedno zabiera a drugie dodaje . Rozum jest tym , który nabiera w miarę upływu czasu na wartości . Trenowany i szkolony nie zawiedzie , nie rozczaruje . Każdy włożony w niego trening się opłaci . Jeżeli ktoś opiera swoją karierę czy szczęście na wyglądzie , to musi kiedyś upaść . Nie ma mocnych ! Jeszcze gramy , jeszcze jakoś z filtrem i w dobrym oświetleniu wyglądamy . Poprzedza fotę ostry trening , godziny pływania ale czas nadciąga jak jesień , opadną liście , zwiędną kwiaty i ...nasze ciała . Zawsze natomiast będzie biło serce , błyszczała dusza i mądry , doświadczony rozum znajdzie szczęście w wymiarze jaki nadszedł – napisała projektantka.

W dalszej części wpisu projektantka nawiązała do Ogólnopolskiego Dnia Seniora, który niedawno się rozpoczął. Kochani zaczyna się ogólnopolski tydzień Seniora. Szanujmy wartości ponadczasowe , doceniajmy czas i nie przybierajmy go w młodość . Ta wewnętrzna nigdy nie przemija jeżeli rozum jej tego nauczył . Reszta , to powłoka , z która każdy będzie musiał kiedyś się pożegnać . Dzisiejsze miss będą za czas jakiś seniorkami . Oby było we wspomnieniach z życia coś więcej jak korona.  A seniorom życzę udanego tygodnia. Moi w fundacji @fundacjablackbutterflies świętować zaczynają w południe ! – napisała Ewa Minge.

Ewa Minge poruszyła temat kultu ciała. Skomentowała Ewa Chodakowska

Pod postem Ewy Minge pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy przyznali jej rację. Wpis skomentowała m.in. Ewa Chodakowska, która podkreśliła, że po prostu trzeba dbać o swoje zdrowie.

Najlepiej OLAĆ cały ten kult ciała.. i bez względu na upływający czas dbać o swoje zdrowie tak, jakby było BEZCENNE. DLA ZDROWIA ZAWSZE WARTO. Na jednych - w imię motywacji - działa dupa, na innych, cały wykład uniwersytecki o sile MEDYCYNY PREWENCYJNEJ. Cokolwiek działa, jeśli działa, jest skuteczne. Ważne żeby w tym wszystkim nie zapominać, ze bez inwestowania w rozwój umysłowy, nawet najlepsza dupa będzie niewiele warta ❣️ Ewa ❤️❤️❤️ czytać Cię na co dzień to sama przyjemność – napisała trenerka.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW