Zamknij

Ewa Minge w szpitalu. Projektantka przeszła poważną operację

Sylwia Wamej
16.07.2019 09:58
Ewa Minge
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Ewa Minge trafiła do szpitala. Projektantka musiała przejść poważną operację. Informacją podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych. Co jej dolega?

Ewa Minge w szpitalu. Przeszła poważną operację

Ewa Minge poinformowała swoich fanów na Instagramie, że od niedzieli przebywa w szpitalu. Jak się okazuje, od jakiegoś czasu miała problemy zdrowotne. Choć nie wyjaśniła dokładnie, co jej dolega, podkreśliła, że dokuczał jej uporczywy ból.

„Życie czasem rzuca nas na kolana . Mnie ostatnio rzucało regularnie z bólu . I tylko na klęczkach dosłownie , dawało się to przetrwać . W niedziele trafiłam w końcu do szpitala i od rana była już akcja ratowania mojego zdrowia” – napisała projektantka na swoim Instagramie. Ewa Minge przeszła operację, a w dalszej części wpisu postanowiła podziękować personelowi Akademickiego Szpitala Klinicznego Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu.

Ewa Minge ma problemy z kręgosłupem?

Niewykluczone, że Ewa Minge ma problemy z kręgosłupem. Tym bardziej że projektantka pokazała niedawno swoją fizjoterapeutkę, która pomaga jej walczyć z bólami kręgosłupa. To nie pierwszy raz, gdy Minge ma problemy zdrowotne. W 2015 roku powiedziała, że przez 4 lata walczyła z chorobą nowotworową. Poinformowała media dopiero wtedy, gdy udało się jej wygrać z chorobą. W wywiadzie dla Polsat News wyjaśniła, dlaczego nie powiedziała o swojej dolegliwości wcześniej.

„Dlatego, że to nie jest modne w moim środowisku. Żyję z tego, co robię i któż by inwestował w dobra luksusowe, za którymi stoi śmiertelnie chora projektantka? Tam są tylko jachty, szybkie samochody, piękne konie, długie papierosy. Luksus. Tam nie ma porażek, rozwodów” – podkreślała.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW