Zamknij

Ewa Minge wyszła za mąż. Oto wszystkie jej suknie ślubne [GALERIA]

Redakcja
21.08.2017 12:27
Ewa Minge wyszła za mąż
fot. ons.pl

Jeszcze w sobotę Ewa Minge na Facebooku zaczepnie pisała, że media donoszą, iż zmieniła stan cywilny. "A jakbym zmieniła?" - zapytała. Kilkanaście godzin potem oficjalnie poinformowała wszystkim, że rzeczywiście - wyszła za mąż. W sieci zaprezentowała wszystkie swoje oszałamiające kreacje i podzieliła się z uwagą o tym, co właśnie się w jej życiu wydarzyło.

Ślub Ewy Minge odbył się właśnie 19 sierpnia, w Pałacu Książęcym w Żaganiu. Mężem projektantki został mężczyzna, którego imienia i nazwiska gwiazda nie chce teraz zdradzać. Na Faceooku napisała, że mąż jest dla niej głębią bytu i podporą na dobre i na złe. Jak twierdzi, ich uczucie zrodziło się na gruncie przyjaźni. Informując o zmianie stanu cywilnego Minge przypomniała też słowa Marka Grechuty.

- Marek Grechuta śpiewał: "czy to jest miłość czy to jest kochanie?". Trudno czasem rozpoznać jaki rodzaj uczucia nas spotyka. Sytuacja wyjątkowa jest wtedy kiedy oba pojawiają się i trwają.. miłość i kochanie. Jeżeli do tego dochodzi spoiwo najsilniejsze PRZYJAŹŃ... tak mało doceniana początkowo w miłości, to warto spróbować pójść w trudną drogę jaką jest życie razem. Drugi człowiek powinien być bowiem poza pięknym acz pustym kochaniem głębią naszego bytu, podporą na dobre i na złe... Jak mówią Cyganie w życiu częściej jesteśmy pod wozem, jak na wozie. Spotkać człowieka, z którym fajnie jest właśnie pod tym wozem... bezcenne. Czasem długo trzeba czekać na swoją kolejkę po szczęście. Wystałam... wyczekałam (...). Czego w życiu trzeba więcej ? Mam wokół siebie wspaniałych ludzi, przyjaciół na każdą pogodę i swojego osobistego pogromcę smoków. Tak kochani wyszłam za mąż i nie wracam - napisała Minge.

Choć uroczystość udało się projektantce zachować w tajemnicy, to jednak już w jej trakcie sama podzieliła się zdjęciami z wydarzenia i zaprezentowała wyjątkowe suknie, w których pojawiła się na przyjęciu weselnym. Była nie jedna, nie dwie, a aż trzy kreacje. Oto, jak wyglądały.

Ewie Minge i jej małżonkowi życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

RadioZET.pl/SA