Zamknij

Ewelina Lisowska zmieniła fryzurę i postawiła na odważne cięcie. Fani podzieleni

Sylwia Wamej
28.11.2019 12:26
Ewelina Lisowska
fot. Viphoto/East News

Ewelina Lisowska lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Tym razem zdecydowała się prostą grzywkę, w której jest niemal nie do poznania. Fani są podzieleni co do tej zmiany.

Ewelina Lisowska zmieniła fryzurę. Postawiła na dziewczęcą grzywkę

Ewelina Lisowska to gwiazda, która lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Ewelina lubi rockowy styl, wyrazisty makijaż. Do tej pory była wierna prostym włosom z grzywką na boku. Tym razem Ewelina zdecydowała się na zmianę i postawiła na prostą grzywkę, w której wygląda znacznie młodziej. Fotografię, na której prezentuje nowy wizerunek podpisała: "Kiedy kobieta nie wie, co zrobić ze swoim życiem, robi grzywkę" - napisała gwiazda na swoim Instagramie.

Fani komentują nową fryzurę Eweliny Lisowskiej. Są podzieleni

Fani są podzieleni co do nowej fryzury Eweliny. Jednym grzywka bardzo się podoba i podkreślają, że znacznie odmładza Ewelinę. "Pięknie, tak dziewczęco",  "Super z grzywką i prawie nie do poznania". Drudzy zdecydowanie piszą, że prosta grzywka nie pasuje Ewelinie. "Jesteś piękna, ale według mnie grzywka ci nie pasuje", proszę, powiedz, że to peruka", " nie pasuje ci, bez grzywki lepiej, serio" - piszą wielbiciele artystki. Być może niedługo Ewelina znów zdecyduje się na zmianę fryzury, w końcu kto jak kto, ale ona lubi bawić się swoim wizerunkiem.

Zagłosuj

Często chodzisz do fryzjera?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW