Zamknij

Ewelina z "Warsaw Shore" bez makijażu i sztucznych rzęs. Jest nie do poznania

Sylwia Wamej
10.10.2019 14:13
Ewelina Kubiak
fot. Instagram.com/ Ewelona

Ewelina z "Warsaw Shore" lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Gwiazda coraz chętniej publikuje jednak zdjęcia w naturalnej odsłonie. Ostatnio pokazała fotografię, na której pozuje bez makijażu i doczepianych rzęs.

Ewelina z "Warsaw Shore" pokazała się bez makijażu

Ewelina z "Warsaw Shore" lubi wyrazisty makijaż. Bardzo często publikuje na swoim Instagramie selfie, na którym widzimy ją w pełnym makijażu i z doczepianymi rzęsami. Uczestniczka "Warsaw Shore" lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Na najnowszych instagramowych zdjęciach widać jednak, że Ewelina wyraźnie odchodzi od mocnego make-upu. Uczestniczka kontrowersyjnego programu opublikowała dwa zdjęcia, na którym pozuje bez makijażu. Jak się okazuje, fanom bardzo podoba się naturalna odsłona gwiazdy "Warsaw Shore". "Sztos", "pięknie ci bez makijażu", "mega bez makijażu", "super", "bez makijażu najlepiej", zakrywać naturalne, młode piękno sztucznością, która nie podkreśla w żaden sposób młodzieńczego Twojego wdzięku, to aż grzech" -komplementowali fani.

Ewelina Kubiak wystąpi na Fame MMA

Ewelina od jakiegoś czasu przygotowuje się do gali Fame MMA, na której zmierzy się z Esmeraldą Godlewską. Kontrowersyjna uczestniczka publikuje na Instagramie zdjęcia promujące wydarzenie i widać, że bardzo się tym ekscytuje. Gala odbędzie się 26 października, w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie. Walka Godlewskiej i Kubiak przewidziana jest na godzinę 20.30.

Zagłosuj

Lubisz się malować?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW