Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Felicity Huffman, gwiazda „Gotowych na wszystko” trafiła do więzienia

16.10.2019 11:44

Felicity Huffman, gwiazda serialu „Gotowe na wszystko” trafiła do więzienia. Znana z roli Lynette Scavo aktorka spędzi 14 dni w federalnym areszcie pod San Francisco. Sprawa dotyczy łapówkarstwa.

Felicity Huffman fot. Associated Press/ East News

Gwiazda „Gotowych na wszystko” trafiła do więzienia

Felicity Huffman, aktorka znana z roli Lynette w „Gotowych na wszystko”, trafiła do więzienia. Gwiazda popularnego serialu spędzi 14 dni w federalnym areszcie pod San Francisco. Sprawa dotyczy wręczenia łapówki pracownikowi uczelni, na której miała studiować córka aktorki. Felicity trafi do więzienia federalnego w Dublinie w stanie Kalifornia. Gwiazda w maju tego roku przyznała się przed sądem, że wręczyła łapówkę w zamian za przyjęcie jej córki na studia.

Huffman ma zapłacić również grzywnę w wysokości 30 tys. dolarów. Sędzia Indira Talwani nakazuje też aktorce odbycie 250 godzin prac społecznych. Po wyjściu z aresztu Felicity musi też przez rok być pod nadzorem kuratorów.

EN_01375918_2013 fot. Associated press/ East News

Felicity Huffman przyznała się do winy

W kwietniu tego roku Felicty Huffman przyznała się do popełnienia przestępstwa. W pełni akceptuję swoją winę. Z żalem i wstydem za to, co zrobiłam, biorę pełną odpowiedzialność za swoje działania i zaakceptuję wynikające z nich konsekwencje. [...] Przede wszystkim chcę przeprosić studentów, którzy każdego dnia ciężko pracują, by dostać się na uczelnię, a także ich rodziców, którzy poświęcają wiele, by móc wspierać swoje dzieci – napisała gwiazda.

Warto podkreślić, że w aferę łapówkarską zamieszanych było ok. 30 innych znanych i zamożnych rodziców. Wśród nich jest aktorka Lori Loughlin, znana z serialu „Pełna chata”. Razem z mężem Mossimo Giannulli mieli zapłacić prawie 500 tysięcy dolarów za to, żeby ich córki dostały się na uczelnię – Uniwersytet Południowej Kalifornii.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Gotowe na wszystko"?

RadioZEt.pl/SW

Oceń