Zamknij

Festiwal w Opolu 2017. Program koncertu Premiery

Redakcja
16.09.2017 19:30
Festiwal w Opolu 2017. Program koncertu Premiery
fot. Instagram

Kto wystąpi na Festiwalu w Opolu podczas koncertu Premiery? Oto program koncertu, który zobaczymy już od 20.20 w TVP1 w sobotę, 16 września!

Festiwal w Opolu 2017. Koncert Premiery

Premiery to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych koncertów Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Spośród wszystkich artystów, którzy zgłosili się do konkursu, komisja wyłoniła trzynastu zwycięzców. To właśnie ich utwory mają szansę stać się hitami nadchodzącego sezonu. To właśnie ich posłuchamy w sobotę, 16 września w Jedynce.

Zobacz także

O zwycięstwo w koncercie walczyć będą m.in.: Zakopower „Było, minęło”, Monika Lewczuk w duecie z Antkiem Smykiewiczem z piosenką „Biegnę”, Krzysztof Kiljański „W drodze”, Pectus „Iluzja”, Katarzyna Cerekwicka „Bez Ciebie”, Lanberry „Ostatni most”, Formacja Nieżywych Schabuff „Poranki”, Szymon Wydra „Płyń, Marek Kościkiewicz De Mono „Ty jesteś jutrem”, Patrycja Zarychta „Uwolnij mnie”, Omen „Wiem tylko ty”, NaVi „Teraz wiem” i Izabela Trojanowska „Skos”.

Koncert obok Agaty Konarskiej poprowadzi Rafał Brzozowski. Start koncertu Premiery 2017 w Opolu o godzinie. 20.20 w TVP1.

Zobacz także

RadioZET.pl/SI