Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Festiwal w Opolu 2017. Program koncertu Premiery

16.09.2017 19:30

Kto wystąpi na Festiwalu w Opolu podczas koncertu Premiery? Oto program koncertu, który zobaczymy już od 20.20 w TVP1 w sobotę, 16 września!

Festiwal w Opolu 2017. Program koncertu Premiery fot. Instagram

Festiwal w Opolu 2017. Koncert Premiery

Premiery to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych koncertów Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Spośród wszystkich artystów, którzy zgłosili się do konkursu, komisja wyłoniła trzynastu zwycięzców. To właśnie ich utwory mają szansę stać się hitami nadchodzącego sezonu. To właśnie ich posłuchamy w sobotę, 16 września w Jedynce.

O zwycięstwo w koncercie walczyć będą m.in.: Zakopower „Było, minęło”, Monika Lewczuk w duecie z Antkiem Smykiewiczem z piosenką „Biegnę”, Krzysztof Kiljański „W drodze”, Pectus „Iluzja”, Katarzyna Cerekwicka „Bez Ciebie”, Lanberry „Ostatni most”, Formacja Nieżywych Schabuff „Poranki”, Szymon Wydra „Płyń, Marek Kościkiewicz De Mono „Ty jesteś jutrem”, Patrycja Zarychta „Uwolnij mnie”, Omen „Wiem tylko ty”, NaVi „Teraz wiem” i Izabela Trojanowska „Skos”.

Koncert obok Agaty Konarskiej poprowadzi Rafał Brzozowski. Start koncertu Premiery 2017 w Opolu o godzinie. 20.20 w TVP1.

RadioZET.pl/SI

Oceń