Zamknij

Filip Chajzer pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Fotografia zachwyciła internautów

Sylwia Wamej
23.08.2019 12:44
Filip Chajzer
fot. Tricolors/ East News

Filip Chajzer pokazał na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa. Dziennikarz opublikował wakacyjną fotografię, na której ma 4 lata. Zdjęcie małego Filipa zachwyciło fanów.

Filip Chajzer pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Filip Chajzer jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Gwiazdor TVN na swoim Instagramie chętnie publikuje zdjęcia zarówno z pracy, jak i te prywatne. Pozostając w wakacyjnym klimacie, Chajzer opublikował zdjęcie z dzieciństwa. Filip na wakacyjnej, uroczej fotografii z Bułgarii ma 4 lata. Gdyby się ktoś zastanawiał w czym zadać dziś szyku na plaży. Bułgaria 1988 – podpisał zdjęcie.

Pod zdjęciem posypało się mnóstwo ciepłych komentarzy ze strony fanów.

„Fryzura,postawa i błysk w oku mistrzowski. Już wtedy los wiedział z jaką miną będziesz kroczył Warszawą”, „dla mnie masz stajla”, „Ty zawsze umiałeś się ubrać” żartują fani. Inni z kolei wyznają, że kochają Filipa za dystans do siebie.

Filip Chajzer razem z Małgorzatą Ohme prowadzi weekendowe „Dzień Dobry TVN”

Filip Chajzer nie może narzekać na brak zajęć i zawodowych wyzwań. Dziennikarz razem z Małgorzatą Ohme prowadzi weekendowe wydania „Dzień Dobry TVN”. Od września będzie również współprowadzącym „Big Brother”.

Zagłosuj

Byłeś/ łaś już na wakacjach?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW