Zamknij

Filip Chajzer będzie miał nowy program w telewizji

Redakcja
26.01.2017 11:51
Filip Chajzer będzie miał nowy program w telewizji

Filip Chajzer tym razem postanowił przyjrzeć się kobiecej naturze. Nowy program prezentera będzie można oglądać już wiosną!

Filip Chajzer: nowy program „Instrukcja kobiety"

„Instrukcja obsługi kobiety" to jedna z wiosennych nowości ramówki TVN Style. Program, który poprowadzi Filip Chajzer, będzie można oglądać już w marcu.

Zrozumieć kobietę – każdy mężczyzna wie, że to prawdziwe wyzwanie. Podjął je Filip Chajzer. W każdym odcinku programu „Instrukcja obsługi kobiety" na antenie TVN Style zajmie się jednym z ważnych aspektów damskiego życia. Na początek zapyta spotkanych na ulicy mężczyzn, co sądzą na wybrany temat. W ten sposób sprawdzi, co mężczyźni tak naprawdę wiedzą o kobietach.

– Program „Instrukcja obsługi kobiety” w swoim założeniu ma być przekorny i dowcipny. Filip Chajzer nie jest poważnym panem w garniturze, tylko wesołym wariatem, który pasuje do takiego formatu. On próbuje dowiedzieć się od mężczyzn, jaka jest ich wiedza na temat kobiet. Chcemy te dwa punkty widzenia zderzyć ze sobą – wyjaśnia w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN.

Jak czytamy dalej, w każdym odcinku „Instrukcji” Filip Chajzer przyjrzy się kwestiom takim jak np. tajniki kobiecego makijażu i „wiecznego odchudzania” oraz sprawdzi, jak kupić bieliznę swojej wybrance, a także, jak odróżnić piersi naturalne od sztucznych.

Myślicie, że sympatycznemu dziennikarzowi uda się zrozumieć naturę kobiet?

RadioZET.pl/SI