Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

39 i pół tygodnia: czołówka i data premiery serialu z Tomaszem Karolakiem

19.08.2019 10:29

Wielbiciele popularnego przed laty serialu „39 i pół” z niecierpliwością czekają na jego kontynuację. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun „39 i pół tygodnia”, w którym ponownie zobaczymy między innymi Tomasza Karolaka i Marinę Łuczenko-Szczęsną, oraz czołówka produkcji. Kiedy premiera pierwszego odcinka?

39 i pół tygodnia: czołówka i data premiery serialu z Tomaszem Karolakiem fot. Lukasz Kalinowski/East News

39 i pół tygodnia” to kontynuacja komediowego serialu „39 i pół”, emitowanego na antenie TVN w latach 2008-2009. Perypetie przeżywającego kryzys wieku średniego rockmana Darka Jankowskiego przypadły do gustu widzom, między innymi dzięki świetnie dobranej obsadzie. W roli głównej wystąpił Tomasz Karolak, a partnerowali mu między innymi Alan Andersz, Marina Łuczenko, Daria Widawska czy Antek Królikowski.

39 i pół: pierwszy zwiastun i data premiery

Po 10 latach widzowie ponownie zobaczą na ekranach ulubionych bohaterów. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun produkcji. Wiemy również, kiedy zobaczymy pierwszy odcinek nowej odsłony serialu. „39 i pół tygodnia” pojawi się na antenie 8 września o godzinie 21.30 na antenie TVN. Zwiastun pozwala sądzić, że producenci zdecydowali się iść utartą ścieżką i ponownie będziemy mogli oglądać głównego bohatera, który radzi sobie z problemami w iście rockandrollowy sposób. Jego sytuacja jest jednak tragiczna. Stacja TVN pokazała również czołówkę serialu.

W „39 i pół tygodnia” bohater grany przez Tomasza Karolaka znajdzie się na życiowym zakręcie. Tytułowe 39 i pół tygodnia to czas, jaki mu pozostał do śmierci, u serialowego Darka zdiagnozowany zostanie bowiem guz mózgu. Zbuntowany mężczyzna postanowi maksymalnie wykorzystać każdy z pozostałych mu dni, zarówno rozliczając się z zaległymi sprawami i godząc z rodziną i przyjaciółmi, jak i tradycyjnie „dając czadu”.

Poza dobrze znanymi aktorami w „39 i pół tygodnia” pojawią się również nowe twarze. Na ekranie zobaczymy między innymi Michała Koterskiego, Piotra Roguckiego i Sandrę Drzymalską.

Zagłosuj

Czekasz na "39 i pół tygodnia"?

RadioZET.pl/MF

Oceń