Agent Gwiazdy 2: finał programu. Już wiadomo!

16.05.2017 12:01

Agent Gwiazdy 2 finał już za nami. Agentem okazała się Odeta Moro. Cały program wygrała zaś Daria Ładocha.

Agent Gwiazdy 2: finał programu. Już wiadomo!

„Agent – Gwiazdy" to odświeżona wersja formatu „Agent" – jednego z pierwszych programów typu reality show. Tym razem zamiast zwykłych zjadaczy chleba, w programie biorą udział osoby ze świata show-biznesu. Podobnie jak w oryginalnej wersji uczestnicy mają za zadanie odnaleźć w swoim gronie tytułowego agenta, który musi przeszkadzać uczestnikom i dbać, by grupa nie zdobyła razem zbyt dużo pieniędzy.

W pierwszej polskiej edycji „Agent - Gwiazdy" akcja rozgrywała się na terenie Republiki Południowej Afryki. Agentem okazał się Hubert Urbański, a zwycięzcą aktor Antoni Królikowski, który w finale wygrał z blogerką modową Macademian Girl. W drugiej edycji programu celebryci rywalizują ze sobą w Argentynie. Program – podobnie jak poprzednią edycję – prowadzi Kinga Rusin.

W drugiej serii „Agenta” wzięli udział aktorzy – Olga Frycz, Marek Włodarczyk i Alan Andersz – oraz dziennikarze – Piotr Kędzierski, Jarosław Kret i Odeta Moro, a także muzycy: Tomasz Niecik i Julita „Julia" Fabiszewska. Oprócz nich pojawiło się sporo gwiazd: Mateusz Maga (uczestnik „Top Model” i piosenkarz), Edyta Zając-Rzeźniczak (modelka), Joanna Jędrzejczyk (zawodniczka MMA i boksu tajskiego), Daria Ładocha (blogerka kulinarna), Agnieszka Rylik (mistrzyni świata w boksie zawodowym i kick-boxingu) i Michał Będźmirowski (bloger Modny Tata).

Do finału dostali się: Jarosław Kret, Daria Ładocha i Odeta Moro. Kto z nich jest agentem, a kto okaże się zwycięzcą? Dowiemy się już 16 maja. Finał programu rozpoczyna się o 21.30 na antenie TVN. Program będzie można później obejrzeć także na platformie player.pl.

RadioZET.pl/SI

Oceń