Agent Gwiazdy 2: znamy finalistów

26.04.2017 08:38

Agent Gwiazdy 2 wchodzi w decydującą fazę. Już za tydzień wielki finał, w którym dowiemy się, kto przez cały program mieszał szyki innym uczestnikom i był tytułowym agentem.

Agent Gwiazdy 2: znamy finalistów fot. Facebook

Agent Gwiazdy 2: już prawie finał

Wiadomo już, kto będzie w finale programu – dwie kobiety i jeden mężczyzna. Do trójki dostali się: Odeta Moro, Daria Ładocha i Jarosław Kret. Kto z nich jest tytułowym agentem?

Zagłosuj

Kto jest agentem?

W odcinku przed finałem na uczestników czekały dwa zadania. W pierwszym z nich kobiety i mężczyźni byli podzieleni na dwie grupy. Dziewczyny musiały przejechać konno trasę i wykonać przy okazji kilka zadań. Niestety – nie udało im się zdobyć nawet złotówki. Mężczyźni mieli natomiast sfotografować ptaki – zdobyli 4,8 tysięcy złotych, które powędrowały do wspólnej puli. Kolejnym zadaniem było strzelanie z łuku do tarczy – najlepiej poradzili sobie Alan i Odeta. Żadnemu z uczestników nie udało się zdobyć immunitetu, wszyscy więc usiedli do testu. Tuż przed odcinkiem finałowym z programu odpadli faworyci: Alan Andersz i Piotr Kędzierski. 

agent

Odcinek można obejrzeć za darmo w player.pl Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji programu Agent Gwiazdy, tytułowym agentem okazał się być Hubert Urbański, a program wygrał Antek Królikowski. 

RadioZET.pl/SI

Oceń