Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

"Agent - Gwiazdy" 3 już wiosną 2018. Kto wystąpi?

18.05.2017 12:59

Zakończyła się edycja drugie sezonu programu "Agent - Gwiazdy". Agentem okazała się Odeta Moro, a nie typowana przez wielu widzów Daria Ładocha. Ta druga okazała się zwyciężczynią. Wiemy, że już wiosną 2018 roku rozpocznie się kolejna edycja "Agenta" z udziałem gwiazd. Kto wystąpi w trzeciej serii?

Agent Gwiazdy 3 kto wystąpi fot. Agent Gwiazdy logo

Daria Ładocha zwyciężyła w drugiej edycji programu "Agent". Uczestniczka, która przez wielu widzów typowana była na agenta, pokonała Jarosława Kreta, który - obok niej i Odety Moro - także znalazł się w finale. Kret wylosował różowe piórko, a Daria - zielone. Agentem okazała się za to Odeta Moro, która w kolejnych odcinkach sprytnie sprowadzała innych uczestników na manowce blokując szanse grupy na zdobycie nagrody. Tak zakończyła się druga edycja programu, ale prowadząca go Kinga Rusin zaprosiła fanów programu do oglądania kolejnej edycji.

Agent Gwiazdy 3 - kto wystąpi?

W drugiej edycji udział wzięli, oprócz wymienionych, Olga Frycz, Marek Włodarczyk, Alan Andersz, Piotr Kędzierski, Tomasz Niecik i Julita Fabiszewska, Mateusz Maga, Edyta Zając-Rzeźniczak, Joanna Jędrzejczyk, Agnieszka Rylik i Michał Będźmirowski. W kolejnej odsłonie także wystąpią mniej lub bardziej znane gwiazdy telewizji czy internetu. Część widzów wolałaby powrotu do formuły z udziałem "zwykłych" osób, jednak to już pewne, że na ekranach znów zobaczymy celebrytów. Twórcy programu przyznają, że taka formuła się sprawdza i przynosi duże zainteresowanie.

W tej chwili zbyt wcześnie na informacje o tym, kto może znaleźć się wśród uczestników jesiennego "Agenta". Pełną listę biorących udział w drugiej edycji poznaliśmy na krótko przed rozpoczęciem programu. I tym razem prawdopodobnie będzie tak samo. Jak zwykle jednak fani mają swoje typy i wizje, kogo chcieliby zobaczyć. Komentujący zastanawiają się też, gdzie powstanie program. "Japonia, Chiny, a może Australia" - pisze jeden z internautów.

Co ciekawe, niektórzy finałową trójkę poprzedniego poprzedniego "Agenta" widzieliby... w kolejnej odsłonie "Azji Express".

A Wy, kogo chcielibyście zobaczyć w kolejnym "Agencie"?

RadioZET.pl/SA

Oceń