Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agent Gwiazdy 3. Gwiazda „M jak miłość" w programie!?

13.11.2017 09:54
xxx zet

„Agent Gwiazdy 3" w telewizji już wiosną 2018 roku! Właśnie zostało potwierdzone kolejne nazwisko uczestniczki. Kto wystąpi w gwiazdorskiej odsłonie kultowego programu? Pojawia się coraz więcej ciekawych nazwisk!

Agent Gwiazdy 3. Gwiazda „M jak miłość" w programie!? fot. Facebook

Do grona oficjalnych uczestników programu „Agent Gwiazdy 3" dołączyła właśnie Karolina Ferenstein-Kraśko. Wiadomo na pewno, że w programie weźmie udział aktorka Ilona Ostrowska. znana m.in. z „Rancza". Co z resztą zawodników? Tutaj wciąż jest dużo niewiadomych. Zgodnie z informacjami podanymi jakiś czas temu przez magazyn „Flesz" w programie „Agent Gwiazdy 3" wystąpią m.in.: Filip Chajzer, Iza Kuna, Patricia Kazadi i Mariusz Czerkawski. Ostatnio pojawiły się także plotki, że w „Agencie" zobaczymy młodą aktorkę Julię Wróblewską, którą widzowie znają z „M jak miłość". Skąd to przypuszczenie? Fani zauważyli, że serialowa gwiazda dodała na Facebooku sporo nowych znajomych, którzy już wcześniej łączeni byli z udziałem w trzeciej edycji show.

Tym razem zawodnicy będą rywalizowali ze sobą na Bali i na wschodnim wybrzeżu Chin. „Agenta” ponownie poprowadzi Kinga Rusin, która zdążyła już wrzucić do sieci kilka zdjęć z planu.

Przypomnijmy, że pierwszą edycję gwiazdorskiego wydania wygrał Antoni Królikowski. Agentem był Hubert Urbański, który po udziale w programie wrócił do „Milionerów". Program „Agent Gwiazdy 2" wygrała Daria Ładocha. Zawodniczka, która przez wielu widzów typowana była na agenta, pokonała w finale Jarosława Kreta. Agentem okazała się prezenterka Odeta Moro.

Kto jeszcze weźmie udział w „Agent Gwiazdy 3."? Przekonamy się już niedługo. Niebawem ma zostać podana oficjalna lista wszystkich uczestników show TVN. Na razie pozostaje więc uzbroić się nam w cierpliwość.

RadioZET.pl/SI

Oceń