Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kinga Rusin zdradziła, kto doszedł do finału „Agent Gwiazdy 3”! Teraz wyjaśnia

15.02.2018 13:54

A to wpadka! Kinga Rusin zapomniała o zasadach programu i przez przypadek w wywiadzie dla Interii wyjawiła, kto doszedł do finału programu „Agent Gwiazdy 3”.

Kinga Rusin zdradziła, kto doszedł do finału „Agent Gwiazdy 3”! Teraz wyjaśnia fot. Kinga Rusin/Facebook

Agent Gwiazdy 3. Kto w finale?

Gdy została zapytana o to, jak układała się jej relacja z przyjaciółką, Karoliną Ferenstein-Kraśko, niechcący wyjawiła bardzo ważną informację — liczbę dni, które żona Piotra Kraśki spędziła na planie programu.

— Jestem profesjonalistką i absolutnie nie chciałabym doprowadzić do sytuacji, w której ktoś mógłby mi zarzucić, że coś zrobiłam, żeby ułatwić zadanie osobie, którą znam. To była krótka rozmowa z producentami i od razu mi powiedzieli, że będą wyjątkowo pilnować tego, żebym była rozdzielona, dlatego że oni też nie chcieli mieć nieprzyjemności ze strony innych uczestników, więc naprawdę i autentycznie, Karolina może to potwierdzić, przez 40 dni nie zamieniłyśmy ani słowa — powiedziała Kinga Rusin w materiale.

Od razu pojawiły się spekulacje, że skoro Karolina Ferenstein-Kraśko spędziła na planie aż 40 dni, to wiadomo, że doszła do finału. Kinga Rusin zdecydowała się jednak wytłumaczyć.

— Pierwszy odcinek programu już za tydzień. Gwarantuję mnóstwo emocji. Muszę jednak coś sprostować, żeby nie było rozczarowań. Fajnie, że kombinujecie i typujecie finalistów, zanim program się rozpoczął. Jednak przynajmniej połowa uczestników zostaje na planie programu do końca, niezależnie od tego czy odpadli, czy grają dalej. To, że ktoś był na planie przez 40 dni nie oznacza, że doszedł do finału. Do zobaczenia! — napisała na Facebooku.

Pierwszy odcinek programu „Agent Gwiazdy 3 ” już w środę, 21 lutego od godz. 21:30 w TVN.

RadioZET.pl/SI

Oceń