Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anna Lucińska. Kim jest uczestniczka Agent Gwiazdy 3?

22.02.2018 15:16

„Agent Gwiazdy 3” — show TVN już ruszyło. Kim jest Anna Lucińska, jedna z uczestniczek celebryckiego wydania programu? Czym dzieli się z fanami na Instagramie? Kiedy zaczęła karierę i z jakich ról jest najbardziej znana? Zdradzamy wszystkie szczegóły.

Anna Lucińska, uczestniczka programu Agent Gwiazdy 3 fot. Eastnews

Anna Lucińska w Agent Gwiazdy 3

Anna Lucińska bierze udział w „Agent Gwiazdy 3”. Program ponownie prowadzi Kinga Rusin. Tym razem uczestnicy programu, w tym Anna Lucińska, rywalizują ze sobą w egzotycznych krajobrazach Hongkongu i Bali.

Anna Lucińska. Modelka i aktorka na Instagramie

Anna Lucińska karierę rozpoczynała jako modelka. Miała jedyne 17 lat, gdy chodziła na wybiegach w stolicach świata mody — m.in. w Barcelonie, Monachium, a nawet w dalekim Szanghaju. Jednak sama moda jej nie wystarczała. Anna Lucińska szybko odkryła kolejną pasję, która szybko stała się także jej sposobem na życie. Mowa o aktorstwie. Jak czytamy na stronie internetowej Anny Lucińskiej, jest ona absolwentką prestiżowych uczelni i kursów jak: Larry Moss Acting Studio w Santa Monica, Brian Reise Acting Studio czy Ivana Chubbuck acting studio w Hollywood. Anna Lucińska jest osobą bardzo ambitną — by grać w amerykańskich filmach, brała lekcje akcentu u Claire Corff, w prestiżowym Corff Voice. W Polsce Anna Lucińska uczy się natomiast improwizacji u reżysera Mariusza Forysia. Anna Lucińska występowała nie tylko w Polsce, lecz także za granicą, m.in. w: „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”, „America Got Talent”, a także w filmie fabularnym „Theft by Deception”. Przebieg kariery Anny Lucińskiej możemy oglądać m.in. na Instagramie. Wystąpiła także m.in. w „Plebanii”, „Pierwszej miłości”, „Apetycie na życie”, „Przyjaciółkach” i „Na dobre i na złe”.

Jednak największą popularność przyniosła jej rola Anny Wilk w serialu „Malanowski i partnerzy”.

— Nie jest łatwo wchodzić do trwającego już serialu za kogoś. Byłam zaproszona na casting, poszłam, zagrałam i wygrałam, choć wcale się tego nie spodziewałam. [...] Moja rola w „Malanowskim…” na pewno dużo mnie nauczyła. Ja już dużo wcześniej zaczęłam grać, m.in. w „Plebanii”, także już sporo pracowałam. Ale rola detektyw Anny Wilk na pewno trochę mi pomogła w mojej „małej karierze aktorskiej”, ponieważ można mnie na stałe oglądać w tym serialu, dzięki czemu widzowie bardziej mnie kojarzą — dodała aktorka w wywiadzie udzielonym serwisowi wiadomosci24.

Anna Lucińska w Dzień Dobry Polsko

Anna Lucińska spełnia się też jako dziennikarka. W lutym 2017 roku została gospodynią porannego programu „Dzień Dobry Polsko”. Jako konferansjerka pracowała m.in. podczas Festiwalu Camer Image czy konferencji dla Grupy Azoty. Brała także udział w wielu reklamach — część zdjęć z sesji możemy oglądać na Instagramie.

— Szczerze mówiąc, uwielbiam grać w reklamach — opowiadała w wywiadzie dla portalu wiadomosci24.

— Lubię atmosferę pracy na planie reklamowym i spotkania z zagranicznymi reżyserami. Jest zawsze bardzo intensywnie i zabawnie. A moje ulubione reklamy to „Head&Shoulders”, „Orbit” oraz „Lays, spełnij marzenia ziemniaka” — wyznała Anna Lucińska w wywiadzie.

Anna Lucińska w chwilach wolnych od pracy najbardziej lubi podróżować. Jest także wielbicielką psów. Sama ma boston teriera o imieniu Gwiazda. Jej słabością (której bynajmniej nie ukrywa) jest dobra kuchnia — zwłaszcza włoska, a także kuchnia fusion. Swoimi pasjami Anna Lucińska chętnie dzieli się na Instagramie.

Anna Lucińska w programie Agent Gwiazdy 3

Anna Lucińska urodziła się w Warszawie 22 kwietnia 1986 roku. Zaraz po maturze żądna nowych wrażeń wyjechała z kraju. Teraz przed nią nowe wyzwanie związane z jej ulubionymi podróżami. Anna Lucińska, obok innych celebrytów, bierze udział w „Agent Gwiazdy 3”. Czy uda jej się dojść do finału, a może to ona miesza szyki innym uczestnikom? Program „Agent Gwiazdy 3” w każdą środę o 21.30 w stacji TVN. Program można oglądać także online w internecie na player.pl

Agent Gwiazdy 3. Uczestnicy

Oto pełna lista uczestników „Agent Gwiazdy” 3: Julia Wróblewska, Maja Włoszczowska, Piotr Świerczewski, Anna Skura, Ilona Ostrowska, Maciej Myszkowski, Michał Mikołajczak, Anna Lucińska, Jan Kuroń, Karolina Ferenstein-Kraśko, Tomasz Ciachorowski, Victor Borsuk, Beniamin Andrzejewski i Peja.

Program „Agent Gwiazdy 3” — gdzie i kiedy oglądać?

Program „Agent Gwiazdy 3” będzie można oglądać co środę o godzinie 21.30. Premiera 3. edycji programu w TVN odbyła się 21 lutego. Wcześniej show można było oglądać we wtorki.

RadioZET.pl/SI

Oceń