Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Agent Gwiazdy 4”: Przerażona Edyta Górniak i tonąca Krystyna Czubówna [ZWIASTUN, LISTA UCZESTNICY]

25.01.2019 12:58

W wiosennej ramówce TVN pojawi się czwarta już edycja popularnego show „Agent Gwiazdy”. W tegorocznym sezonie zobaczymy między innymi Edytę Górniak oraz Andrzeja Gołotę. W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun.

„Agent Gwiazdy 4”: Przerażona Edyta Górniak i tonąca Krystyna Czubówna [ZWIASTUN, LISTA UCZESTNICY] fot. agent.tvn.pl

Agent Gwiazdy” już po raz czwarty zagości w ramówce TVN. Pierwszy odcinek popularnego programu ma pojawić się wiosną 2019 roku. Producenci postawili na rozmach i znane nazwiska. Zdecydowanie najwięcej mówiło się o udziale Edyty Górniak, jednak nie tylko wokalista będzie ozdobą show prowadzonego przez Kingę Rusin. Zobaczymy w nim również: Michała Koterskiego, Andrzeja Gołotę, Mariolę Gołotę, Krystynę Czubównę, Rafała Jonkisza, Violę Kołakowską, Damiana Kordasa, Agatę Nizińską, Wiktora Mrozika, Katarzynę Wołejnio, Marię Sadowską, Angelikę Muchę oraz Aleksandra Dobę. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun, który zapowiada duże emocje.

ZOBACZ TEŻ: "Starsza Pani musi fiknąć". Nowy show TVN

Krystyna Czubówna fot. agent.tvn.pl

Zwiastun „Agent Gwiazdy 4”

Zdjęcia do czwartej edycji „Agenta” nagrywane były między innymi na Wyspach Kanaryjskich. Na opublikowanym filmie widać wyraźnie, że producenci przygotowali dla uczestników wyjątkowo wymagające wyzwania, wyczerpujące fizycznie i psychicznie. Przerażona Edyta Górniak, padający ze zmęczenia Andrzej Gołota czy wściekły Michał Koterski to widoki, które z pewnością zachęcą widzów do oglądania show. Na nagraniu widzimy też mrożącą krew w żyłach sytuację. Krystyna Czubówna tonęła w ocenie, a na ratunek ruszył jej Gołota. Jeśli w każdym odcinku pojawi się tyle emocji co w zwiastunie, poszukiwania agenta mogą nie być najbardziej emocjonującym elementem programu.

Zwiastun „Agent Gwiazdy 4” możecie zobaczyć TUTAJ.

RadioZET.pl/MF

Oceń