Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agent Gwiazdy: odpadł faworyt

12.04.2017 12:38

Wyniki „Agent Gwiazdy" z 11.04.2017 były zaskakujące dla wiernych fanów programu. Z show pożegnał się bowiem jeden z faworytów – Piotr Kędzierski (Kędzior). Co działo się w odcinku?

Agent Gwiazdy: odpadł faworyt

Agent Gwiazdy: Piotr Kędzierski (Kędzior) opadł z programu

Tym razem uczestnicy musieli poradzić sobie z rozpoznaniem zdjęć z dzieciństwa zawodników, którzy już odpadli z programu. Jak poradzili sobie z tym zadaniem? Niestety średnio – odgadli jedynie trzy z ośmiu możliwych zdjęć, co wzbogaciło ich wspólną kasę tylko o 1500 złotych.

Drugie zadanie nie było sportowe, a artystyczne. Kędzior, Odeta Moro i Marek Włodarczyk mieli za zadanie namalować kopie obrazów, których nie widzieli – opisywała im je Daria Ładocha. Co w tym czasie robili Alan Andersz i Jarosław Kret? Do niech należała końcówka tego zadania. Musieli dopasować kopie obrazów do oryginałów. I zrobili to śpiewająco – grupa zarobiła aż 9 tysięcy złotych, czyli maksymalną kwotę.

Tym razem eliminacje przebiegły inaczej niż zwykle. Najpierw uczestnicy rozwiązali klasyczny test o agencie, potem losowali koperty, z których jedna była pusta. Następnie mieli się wymieniać tymi kopertami. Z programem pożegnał się ostatecznie Piotr Kędzierski, czyli Kędzior. 

RadioZET.pl/SI

Oceń