Agent finał. Kto jest agentem?

10.05.2017 08:54

Kilkanaście gwiazd znanych z pierwszych stron gazet stanęło do trudnej, psychologicznej rozgrywki w programie „Agent - Gwiazdy". Do finału dotarło tylko troje z nich: Odeta Moro, Daria Ładocha i Jarosław Kret. Kto jest agentem? Odpowiedź poznamy za tydzień.

Agent finał. Kto jest agentem? fot. Facebook/Agent Gwiady 2

Agent Gwiazdy 2: finał. Kto jest agentem?

To właśnie oni spośród wszystkich uczestników wykazali się największym sprytem, odwagą i umiejętnością manipulowania innymi. 16 maja dowiemy się, kto naprawdę jest agentem. 

Zagłosuj

Kto jest agentem?

Ostatnie zadanie pierwszej części półfinału to „Przeżyjmy to jeszcze raz". Uczestnicy musieli przyporządkować rekwizyty do kolejnych odcinków. Każdy dobrze przyporządkowany rekwizyt dawał drużynie 500 złotych. W sumie udało się im zdobyć 5000 złotych. W kolejnym zadaniu uczestnicy otrzymali koperty. W środku były zadania: Jarek miał przejść miły masaż, Odeta wykonać skok ze spadochronem, a Daria została zakopana żywcem. Aby zdobyć pieniądze, dwie osoby musiały ukończyć swoje zadanie, a jedna odmówić. Wszystkim jednak udało się wykonać zadanie, przez co do puli nie trafiło 10 tysięcy złotych. 

Kto, jakie piórko wyciągnie z koperty? Dowiemy się w ostatnim odcinku tego sezonu, we wtorek, 16 maja. 

Zrzut ekranu 2017-05-10 o 08.52.05

Agent Gwiazdy 2: finał 16 maja 

RadioZET.pl/SI

Oceń