Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Ameryka Express”: Adam Zdrójkowski wystąpi w programie. Nie zabierze Wiktorii Gąsiewskiej?

11.04.2019 12:11

Adam Zdrójkowski otrzymał propozycję udziału w nadchodzącej edycji „Ameryka Express”. Aktor wystąpi jednak bez ukochanej Wiktorii Gąsiewskiej. Kogo ze sobą zabierze?

„Ameryka Express”: Adam Zdrójkowski wystąpi w programie. Nie zabierze Wiktorii Gąsiewskiej? fot. Jan Bogacz/TVP/East News

Adam Zdrójkowski to, obok Julii Wieniawy i Macieja Musiała, aktor młodego pokolenia, który popularność zawdzięcza roli w „Rodzince.pl”. Jednak pierwsze serialowe kroki stawiał na planie „Rodziny zastępczej”, gdzie wcielał się w rolę Pawełka. Widzowie mogą kojarzyć go również z występów w filmach „Boisko bezdomnych”, „Być jak Kazimierz Deyna” oraz „Ciacho”. Poza karierą aktorską Zdrójkowski świetnie odnalazł się także jako prezenter, współprowadząc muzyczne show „The Voice Kids”. Ma za sobą występ w „Tańcu z gwiazdami”.

Prywatnie Adam związany jest z Wiktorią Gąsiewską, koleżanką z planu „Rodzinki.pl”. Para występuje wspólnie w „Dance, dance, dance”, a ich pierwszy wspólny występ zachwycił jurorów. Teraz przed Zdrójkowskim kolejne telewizyjne wyzwanie.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Adam Zdrójkowski w „Ameryka Express”

Rozpoczęły się prace nad kolejną edycją „Ameryka Express”. Producenci prowadzą już rozmowy z potencjalnymi uczestnikami. Wśród gwiazd, które otrzymały zaproszenie do programu, znalazł się także Adam Zdrójkowski. Naturalnym wydawało się, że 18-latek na wyprawę zabierze swoją partnerkę. Okazuje się jednak, że towarzyszyć w zmaganiach będzie mu inna osoba.

Według informacji podanych przez „Party” Adam wystąpi w programie ze swoim ojcem. Wiktorię ma cieszyć takie rozwiązanie, propozycje zawodowe mogłyby kolidować z koniecznością opuszczenia kraju.

Nowa edycja „Ameryka Express” ma pojawić się w TVN jesienią 2019 roku.

Zagłosuj

Zamierzasz oglądać nową edycję "Ameryka Express"?

RadioZET.pl/MF

Oceń