Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ameryka Express: Karolak w mini wzbudzał zainteresowanie gejów

04.10.2018 13:51

W 5. odcinku „Ameryka Express” nie brakowało emocji. Uczestnicy walczyli o wyjazd do Peru, a jedna z misji wymagała od nich przebrania się w prowokacyjny i zwracający uwagę strój do salsy. Kto dał z siebie wszystko i pojechał do Peru, a kto musiał wrócić do Polski?

Tomasz Karolak fot. TRICOLORS/East News

W piątym odcinku „Ameryka Express” uczestnicy poruszali się w obszarze miasta Guayaquil. Jak zwykle czekało na nich mnóstwo niespodziewanych zadań. Ich pierwsza misja była jednak wyjątkowo zaskakująca. Pary miały udać się do centrum handlowego i znaleźć w nim ubrania, które nadawałyby się do tańczenia salsy. Każda z par miała wyglądać podobnie do pary, która na uczestników czekała przed wejściem do centrum handlowego. Bez tego stroju nie mogli zalogować się w punkcie kontrolnym. O ile pary damsko-męskie nie miały większego problemu, bo kobiety zakładały po prostu sukienki, o tyle w parach męsko-męskich ktoś musiał przecież włożyć sukienkę.

Karolak i Chajzer w sukienkach wzbudzili zachwyt

Zachwyceni nie byli Chajzerowie. Tu w damskie ciuchy wskoczył Filip. W parze Tomasz Karolak i Jakub Urbański padło na tego pierwszego. Karolak wybrał sobie krótką, obcisłą sukienkę w kolorze neonowego różu. Budził śmiech i ogólne rozbawienie obserwatorów.

Bez tytułu

„Hej laluniu”, „Co robisz wieczorem? Dobrze zapłacę! Przetłumaczcie mu to” – krzyczeli do Karolaka mężczyźni. „Wolna miłość! Wszystkie geje się za mną oglądają” – spointował aktor. „Robię furorę w Ekwadorze. To jest upokarzające” – dodał, dziarskim krokiem przemierzając ulice w swojej obcisłej sukience.

„Facet w męskiej sukience wywołuje na ulicach Ekwadoru taki wiwat, taki aplauz, tyle radości wśród facetów, ja byłem tym zachwycony. Jeszcze nigdy w życiu na mój widok nie gwizdała cała ulica” – podsumował Filip Chajzer.

Chajzerowie jako pierwsi dotarli do punktu kontrolnego. Okazało się, że w następnym zadaniu wziąć mają udział w turnieju salsy. Niestety, Tomasz Karolak i Jakub Urbański do turnieju się już nie zakwalifikowali.

Przypominamy, że program „Ameryka Express” emitowany jest w każdą środę o 21.30 w TVN. Po odcinku piątym odpadły Magda i Kasia.

RadioZET.pl/SA

Oceń