Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ameryka Express: Woźniak-Starak o zwycięzcach programu

16.08.2018 14:13

Już we wrześniu rusza „Ameryka Express”. Do premiery coraz bliżej, a prowadząca show Agnieszka Woźniak-Starak zdradza pierwsze szczegóły. Nie zabrakło wypowiedzi o zwycięzcach...

Ameryka Express fot. Instagram

Już jesienią w TVN zobaczymy kolejną odsłonę polskiej wersji reality show „Peking Express”. Tym razem nie będzie to podróż po Azji, tylko Ameryce Południowej, a program – stosowanie do tej zmiany – nosił będzie nazwę „Ameryka Express”.

Zdjęcia do programu zakończono już w czerwcu i zdążyliśmy poznać pełną listę uczestników „Ameryki Express”, teraz jednak pojawiają się coraz nowsze informacje o samym programie. Źródłem niedawnego przecieku jest prowadząca show Agnieszka Woźniak-Starak.

Jak ujawniła prowadząca, uczestnicy bardzo ją zdenerwowali i musiała na nich krzyczeć. Nie podobało się jej ich zachowanie, choć nie powiedziała, o co dokładnie chodzi. Wcześniej wspomniała, że uczestnicy byli bardzo nerwowi i nawet grozili odejściem z programu, kiedy okazało się, że autobus, którym mieli podróżować, miał wypadek.

„Nie podobało mi się ich zachowanie, bo produkcja bardzo się stara, staje na wysokości zadania i robi wszystko, żeby oni byli zadowoleni, a oni tego nie doceniają” – wyjaśniła w rozmowie z „Faktem”. Dodała, że tym razem uczestnicy bardzo poszli na żywioł, przez co program będzie naprawdę ciekawy.

„Byli bardzo ciekawą grupą [...]. Wszyscy mnie pytają o to, czy miałam swoją ulubioną parę. Podobnie jak w pierwszej edycji – nie. Do końca nie potrafiłam powiedzieć, wytypować swojego kandydata na zwycięzcę [...]. Wszyscy na to zwycięstwo zasługiwali, każdy wykazał się czymś innym, pokazali nam spektrum emocji, relacji, że mam nadzieję, że trzeci sezon będzie ciekawy” – powiedziała.

„Ameryka Express” w TVN jesienią

Poprzednie sezony programu startowały jesienią. Nie inaczej będzie tym razem. Premiera „Ameryka Express” przewidziana jest na początek września, czyli start jesiennej ramówki TVN. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

RadioZET.pl/SA

Oceń