Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowa dziewczyna Bonda wybrana. Kim jest Ana de Armas?

26.04.2019 15:10

Kolejna tajemnica dotycząca najnowszego filmu o Jamesie Bondzie wydaje się rozwiązana. W oficjalnej transmisji ogłoszono udział w produkcji Any de Armas, okrzykniętej "nową dziewczyną Bonda".

Nowa dziewczyna Bonda wybrana. Kim jest Ana de Armas? fot. Instagram:@ana_d_armas

James Bond to jedna z ikon światowej kinematografii. Postać fikcyjnego Agenta 007 pracującego dla brytyjskiego wywiadu MI6 po raz pierwszy pojawiła się na ekranach w 1962 roku w filmie "Doktor No". Do 2015 roku powstały aż 24 produkcje opowiadające o przygodach bohatera stworzonego przez Iana Fleminga. Seria zdobyła światową popularność, a rola w opowieści o Bondzie uznawana jest za aktorką nobilitację. W ostatnich czterech filmach w postać 007 wcielał się Daniel Craig. Najnowsza odsłona, zapowiadana na 25 kwietnia 2020 roku, ma być ostatnią częścią z udziałem aktora.

Widzowie niezmiennie czekają również na ogłoszenie pięknej aktorki, która wcieli się w charakterystyczną postać "dziewczyny Bonda". Wiele sław marzy o tym, by wystąpić w jednym z filmów z kultowej serii. Jak podaje portal Onet, specjalna transmisja wyemitowana w środę, zdradziła wiele szczegółów dotyczących nowej partnerki bohatera.

Ana de Armas nową dziewczyną Bonda fot. Instagram:@ana_d_armas

Ana de Armas nową dziewczyną Bonda?

Wśród aktorów znajdujących się w obsadzie nowego filmu o Bondzie o roboczym tytule "25", znalazł się między innymi laureat Oscara 2019 Rami Malek, który ma wcielić się w głównego przeciwnika Agenta 007. Wśród ogłoszonych aktorek znalazła się z kolei kubańska piękność Ana de Armas, którą zagraniczne media okrzyknęły z miejsca "nową dziewczyną Bonda". Nie ulega wątpliwości, że jej uroda i talent czynią ją świetną kandydatką, jednak jak dotąd informacja o jej angażu do tej konkretnej roli nie została oficjalnie potwierdzona.

Ana de Armas ma 30-lat, a popularność zyskała dzięki roli w serialu "Internat". W 2009 roku magazyn "Glamour" uznał ją za najładniejszą twarz kina. Jej dużym aktorskim sukcesem była rola w "Blade Runner 2049", gdzie zagrała u boku Harrisona Forda i Ryana Goslinga. Czy to właśnie ona skradnie serce brytyjskiego agenta 007?

Zagłosuj

Jeteś fanem serii o Jamesie Bondzie?

Ana de Armas zagra w nowym Bondzie fot. Instagram:@ana_d_armas

RadioZET.pl/onet.pl/MF

Oceń