Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anna Lewandowska dołącza do „Dzień Dobry TVN”. Poprowadzi autorski cykl

25.03.2019 13:17

Annę Lewandowską będziemy mogli zobaczyć w „Dzień Dobry TVN”, w cyklu autorskich miniprogramów „Sztuki walki”. Żona Roberta Lewandowskiego będzie spotykać się z kobietami, które wykazały się niezwykłą siłą charakteru.

Anna Lewandowska dołącza do „Dzień Dobry TVN”. Poprowadzi autorski cykl fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Anna Lewandowska to bez wątpienia nie tylko żona piłkarskiego gwiazdora Roberta Lewandowskiego. 30-latka pokazała, że jest kobietą twardą, przebojową i nieustępliwą. Medalistka Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata w karate stworzyła jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek związanych ze zdrowym odżywianiem, aktywnym trybem życia i działalnością treningową. Wraz z mężem mocno angażuje się w rozmaite akcje charytatywne. W 2016 roku została prezesem organizacji „Olimpiady Specjalne”, której zadaniem jest wspomaganie osób niepełnosprawnych poprzez trenowanie rozmaitych dyscyplin sportu i branie udział w zawodach.

ZOBACZ TEŻ: Wpadka w "Dzień Dobry TVN". 6-latek powiedział, że chciałby zostać mordercą

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska w „Dzień Dobry TVN”

Jak się okazuje, Lewandowską będziemy mogli zobaczyć również na ekranach telewizorów. Trenerka otrzymała bowiem własny cykl miniprogramów w programie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN”. „Sztuki walki”, bo taki tytuł ma nosić format, ma zwrócić uwagę na niezwykłą siłę kobiet i to, jak doskonale wspierają się w grupie.

– „Sztuki walki” to cykl spotkań z kobietami, które pokazują, że w grupie są silniejsze. Spotkałam się z kobietami po usunięciu piersi, niesamowite fighterki. Wzruszyłam się tam, to ja od nich zdobyłam ogromną motywację [...] Sukcesu nie można zdobyć w pojedynkę. Zawsze go zdobywamy w teamie, ja zawdzięczam swój sukces swojemu teamowi. Trzeba głośno mówić o wsparciu kobiet – opowiadała sama Anna.

Sportsmenka zaznaczyła również, że cykl nie będzie przeznaczony wyłącznie dla kobiet. Do oglądania zachęca również Panów.

– To program o kobietach i dla kobiet, ale warto, żeby i Panowie mieli szansę go obejrzeć i zobaczyć, jak silne my, kobiety, potrafimy być w obliczu różnych wyzwań – zachęcała.

„Sztuki walki” zapowiadają się bardzo interesująco. Pierwszy odcinek będziemy mogli obejrzeć już jutro, we wtorek, 26 marca, o godzinie 9.50, na antenie TVN.

ZOBACZ TEŻ: Wiemy, dlaczego Anna Lewandowska tak dobrze wychodzi na zdjęciach

Zagłosuj

Co sądzisz o udziale Anny Lewandowskiej w "Dzień Dobry TVN"?

RadioZET.pl/MF

Oceń