Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anna Mucha znów prowokuje. Tym razem pozuje przy samochodzie Kuby Wojewódzkiego

28.10.2019 13:34

Anna Mucha po raz kolejny prowokuje na swoim Instagramie. Tym razem opublikowała zdjęcie, na którym pozuje obok samochodu Kuby Wojewódzkiego. Fani dopytują, czy gwiazda wróciła do byłego partnera - Kuby Wojewódzkiego.

Ana Mucha fot. Instagram.com/Ana Mucha

Anna Mucha znów prowokuje. Pozuje obok samochodu Kuby Wojewódzkiego

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów się ze sobą spotykają? Jakiś czas temu aktorka zamieściła ich wspólne zdjęcie, które podpisała: "Proszę przy nas nie używać określenia "stara", bo są rzeczy, które po prostu nie rdzewieją". Później na instagramowym profilu Wojewódzkiego pojawiło się zdjęcie auta, z którego wystawały zgrabne kobiece nogi w szpilkach. Według internautów były to nogi Anny Muchy.

Niedawno na Instagramowym profilu aktorki zagościło zdjęcie, na którym pozuje obok eleganckiego Bentleya. Jak wynika z rejestracji- samochód należy do Wojewódzkiego. Internauci zalewają aktorkę komentarzami, w których pytają, czy wrócili do siebie. Gwiazda nie komentuje, jednak patrząc na hasztag w opisie do zdjęcia, można odnieść wrażenie, że zdjęcia są elementem kampanii reklamowej, w której biorą udział sami zainteresowani.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki po głośnym rozstaniu układali sobie życie u boku nowych partnerów

Po głośnym rozstaniu z Kubą Wojewódzkim Anna Mucha związała się z Marcelem Sorą, z którą ma dwójkę dzieci - syna i córkę. Para podobno rozstała się na początku tego roku po 10. latach związku. Z kolei Kuba Wojewódzki związał się z modelką Renatą Kaczoruk. Para była razem w związku pięć lat. Renata i Kuba rozstali się w 2018 roku. W jednym z najnowszych odcinków programu Kuba Wojewódzki powiedział, że ma nową dziewczynę, 22-letnią studentkę medycyny.

Zagłosuj

Śledzisz plotki z życia gwiazd?

RadioZEt.pl/SW

Oceń