Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Azja Express 3”. Program będzie musiał zmienić nazwę?!

26.01.2018 09:12
xxx zet

Szykuje się mocna edycja! Oto szczegóły programu „Azja Express 3”, który prawdopodobnie zmieni nazwę.

„Azja Express 3”. Program będzie musiał zmienić nazwę?! fot. Archiwum Radia ZET

Azja Express 3. Premiera i miejsce

Pod koniec lutego w TVN pojawi się kilka nowych propozycji. Już niedługo rozpoczną się także zdjęcia do programu „Azja Express 3”. Wszystko wskazuje jednak, że show będzie musiało zmienić nazwę — jak informuje bowiem serwis Wirtualne Media, tym razem celebryci prawdopodobnie będą się ścigać w Ameryce Południowej.

— Być może kolejna edycja „Azja Express” nie będzie się już nazywała „Azja Express” tylko inaczej „Express” — tłumaczy Agnieszka Woźniak-Starak, prowadząca program w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Kogo zobaczymy w najnowszej edycji programu? Stacja TVN nie podała na razie żadnych nazwisk. Według nieoficjalnych informacji swoich sił w gwiazdorskim wyścigu mają spróbować m.in. Wojciech Błach i Tomasz Karolak.

Przypomnijmy, że w 2. sezonie „Azja Express” wystąpili: Zuzanna Bijoch i Julia Bijoch, Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin, Dorota Gardias i Katarzyna Domeracka, Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz, Michał Piróg i Piotr Czaykowski, Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, Tymon Tymański i Lucas Heller, Marta Wierzbicka i Oliwia Cabaj. Zwycięzcą 2. edycji „Azja Expres” zostali Antek Pawlicki i Piotr Ławrynowicz

Formuła programu jet bardzo prosta. Celebryci wyruszają w podróż po egzotycznych miejscach. Celem gwiazd jest pokonanie wyznaczonej trasy w jak najkrótszym czasie. Uczestnicy muszą sami zorganizować sobie wyżywienie, dach nad głową i transport.

RadioZET.pl/SI/Wirtualne Media

Oceń