Będą „Mali Giganci 3"!

20.06.2017 08:47

„Mali Giganci" wracają. Program pojawi się w jesiennej ramówce stacji TVN. Zasady programu się nie zmienią, ale w jury zobaczymy nową osobę!

Będą „Mali Giganci 3"! fot. ons.pl

Dobre wiadomości dla wszystkich fanów programu o zdolnych dzieciach i młodzieży. Mogło wydawać się, że program już nie wróci do telewizji – najpierw mówiono, że „Mali giganci 3" pojawią się na antenie wiosną tego roku, później termin przesunięto na lato. Teraz wiadomo już, że premiera odbędzie się jesienią 2017 roku: nie wiadomo jeszcze jednak, w którym miesiącu – według informacji Wirtualnych Mediów na pewno nie będzie to wrzesień.

Program po raz kolejny poprowadzi Filip Chajzer, a w jury zasiądą: Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki i Sonia Bohosiewicz, która w tej roli zastąpiła Katarzynę Bujakiewicz.

Przypomnijmy, że w show biorą udział dzieci w wieku od 4 do 12 lat, które są utalentowane wokalnie, aktorsko, tanecznie lub recytatorsko. Pierwszą edycję programu wygrała Klika Rubika prowadzona przez Piotra Rubika, drugą – Kadra Anki, którą do zwycięstwa doprowadziła aktorka Anna Dereszowska.

RadioZET.pl/SI

Oceń