Belfer 2. Jest już zwiastun serialu!

21.07.2017 09:00

Canal+ wrzucił do sieci pierwszy zwiastun promujący drugi sezon „Belfra”, który jesienią trafi do telewizji. W teaserze występuje Maciej Stuhr, wcielający się w tytułową postać nauczyciela.

Belfer 2. Jest już zwiastun serialu! fot. YouTube

Drugi sezon „Belfra" już niedługo! Co się wydarzy? Wiadomo, że główny bohater Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) zostanie zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. W liceum – podobnie jak w pierwszym sezonie serialu – dojdzie do tragedii. Co stanie się tym razem? Na razie nie wiadomo.

Wiadomo za to, że obsada drugiego sezonu hitowego serialu będzie iście gwiazdorska. Na liście aktorów, są m.in: Dorota Landowska, Agnieszka Wosińska, Joanna Sydor, Marek Kasprzyk, Maciej Brzoska, Stanisław Pawłowski i Arkadiusz Brykalski.

W główne role wcielają się Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Szymon Piotr Warszawski. Za reżyserię odpowiada duet: Krzysztof Łukaszewicz („Karbala”, „Lincz”) i Maciej Bochniak („Disco Polo”). Scenariusz to efekt prac Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka i Wojciecha Bockenheima.

Oceń