Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Będzie „Belfer 3"? Są pierwsze informacje

21.12.2017 21:42

Czy będzie trzeci sezon „Belfra"? Niejeden z fanów produkcji Canal+ zadaje sobie to pytanie.

Będzie „Belfer 3"? Są pierwsze informacje fot. YouTube

Pierwszy i drugi sezon „Belfra" spotkały się z dużą sympatią krytyków i widzów, co wpłynęło na wysokie wyniki oglądalności. Nic więc dziwnego, że fani serialu zastanawiają się, czy dojdzie do kontynuacji produkcji – zwłaszcza że koniec 2. sezonu był idealną zapowiedzią do następnych przygód Pawła Zawadzkiego, nauczyciela, który rozwiązuje kryminalne zagadki wśród młodzieży.

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, nie podjęto jeszcze decyzji na temat kontynuacji. – Analizujemy wyniki oglądalności drugiego sezonu „Belfra” i przyglądamy się dotychczasowej współpracy. Rozmawiamy z aktorami i twórcami, bo chcemy dowiedzieć się, jak oceniają współpracę. Badamy potencjał na realizację trzeciej odsłony „Belfra”, a decyzję w sprawie kontynuacji podejmiemy w pierwszym kwartale 2018 roku – tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl Paulina Smaszcz-Kurzajewska, dyrektor ds. komunikacji platformy nc+.

Według ustaleń portalu Wirtualnemedia.pl, Canal+ nie pracuje (przynajmniej na razie) nad trzecim sezonem serialu o Pawle Zawadzkim. Nie toczą się też żadne rozmowy na temat „Belfra 3” między nc+ a Jakubem Żulczykiem (scenarzystą „Belfra”) i Grupą TVN, która serial wyprodukowała.

RadioZET.pl/SI/Wirtualne Media

Oceń