Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Beverly Hills 90210” wraca na ekrany. Znamy datę premiery

10.05.2019 11:03

„Beverly Hill 90201” ponownie zagości na ekranach. Telewizja FOX zapowiedziała emisję sześciu nowych odcinków kultowego serialu. W obsadzie znalazła się większość aktorów znana z poprzednich serii. Znamy datę premiery pierwszego odcinka.

„Beverly Hills 90210” wraca na ekrany. Znamy datę premiery fot. Instagram:@beverly_hills_90210

„Beverly Hills 90210” to bez wątpienia jeden z największych telewizyjnych hitów, przez wiele osób uważany nie tylko za doskonały serial, ale pewnego rodzaju zjawisko. Przeznaczona głównie dla młodzieży produkcja nie bała się poruszania kontrowersyjnych w latach dziewięćdziesiątych tematów, takich jak inicjacja seksualna, AIDS, uzależnienia czy rasizm. Polscy widzowie pierwszy odcinek mogli obejrzeć w lutym 1994 roku. Do dziś fani na całym świecie odświeżają sobie perypetie uczniów i studentów z Beverly Hills. Serial zdobył szereg branżowych nagród, był również kilkukrotnie nominowany do Złotego Globu.

Wydawać by się mogło, że fanom pozostało jedynie przypominanie sobie już wydanych sezonów. Tymczasem jeszcze w tym roku będziemy mogli zobaczyć nowe odcinki „Beverly Hills 90210”.

„Beverly Hills 90210” nowe odcinki. Kiedy premiera?

Stacja FOX zdecydowała się na wyprodukowanie sześciu nowych odcinków „Beverly Hills 90210”. W sieci pojawiła się już pierwsza zapowiedź kontynuacji kultowego serialu. Ma on być swoistym połączeniem produkcji fabularnej oraz dokumentu. Dorośli bohaterowie mają zmagać się z trudami dorosłego życia, a scenariusze odcinków oparte zostaną na prawdziwych losach aktorów. Co ważne, w nowych odcinkach zobaczymy dobrze nam znane gwiazdy: Jeannie Garth jako Kelly, Jasona Priestleya jako Brandona, Tori Spelling jako Donnę, Briana Austina Greena jako Davida i Gabrielle Carters, która wcieli się w Andreę. Niestety, zabraknie Luke'a Perry'ego, czyli uwielbianego przez widzów Dylana. Aktor zmarł w kwietniu 2019 roku w wieku 52 lat.

Premiera pierwszego nowego odcinka „Beverly Hills 90210” zapowiedziana została na 7 sierpnia 2019 roku.

Zagłosuj

Oglądałeś/aś stare odcinki "Beverly Hills 90210"?

RadioZET.pl/MF

Oceń