Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Beyonce pokazuje brzuch ciążowy. Jest wielki!

23.05.2017 15:25

Data porodu Beyonce zbliża się wielkimi krokami. Piosenkarka jest w bliźniaczej ciąży i widać to wyraźnie po wielkości jej brzucha. Gwiazda urządziła niedawno baby shower i wrzuciła do sieci fotki, na których widać jej ogromny, ciążowy brzuch.

Beyonce wielki brzuch fot. screen Instagram

Beyonce i Jay Z o tym, że artystka jest w ciąży poinformowali na początku lutego. Druga ciąża piosenkarki była dla jej fanów wielką niespodzianką - tym bardziej, kiedy okazało się, że para oczekuje bliźniąt. Do porodu zostało już coraz mniej czasu, w związku z czym Beyonce urządziła tradycyjny baby shower i postanowiła podzielić się nowymi fotkami, na których widać jej wielki brzuch.

W odróżnieniu od pierwszej ciąży, podczas której Beyonce i Jay raczej stronili od publikowania prywatnych materiałów, teraz postanowili częściej dostarczać swoim fanom informacji o tym, co się u nich dzieje. Na Instagramie artystki pojawiły się trzy zdjęcia z niedawnej imprezy. Jej brzuch jest naprawdę wielki!

Jak widać, wokalistka czuje się bardzo dobrze i wygląda wręcz promiennie. Co ciekawe, amerykańskie media już donoszą, że Beyonce urodziła. Nie są to jednak informacje potwierdzone. Trzymamy rękę na pulsie.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi