Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Big Brother 2: Kolejna uczestniczka karnie wyrzucona z programu

16.10.2019 14:46

Kolejna uczestniczka "Big Brothera" musiała natychmiast opuścić dom Wielkiego Brata. Kasia Strojek została usunięta z programu za wielokrotne złamanie regulaminu. Czym zawiniła Wielkiemu Bratu jedna z bliźniaczek?

Big Brother 2: Kolejna uczestniczka karnie wyrzucona z programu fot. TRICOLORS/East News

"Big Brother" po raz drugi od powrotu na antenę gości na ekranach TVN7. Druga edycja wzbudza wiele emocji, również ze względu na decyzje producentów. Wielki Brat stał się wyjątkowo srogi i zwraca baczną uwagę na wszelkie niedozwolone zachowania uczestników. Na początku października z programu została karnie wyrzucona Ola Balawender, która złamała regulamin show. Teraz dołączyła do niej Kasia Strojek. Uczestniczka musiała w trybie natychmiastowym opuścić dom Wielkiego Brata.

Big Brother: Kasia Strojewska karnie wyrzucona z programu

Kasia Strojek została karnie usunięta z programu za wielokrotne złamanie regulaminu. Uczestniczka od pewnego czasu lekceważyła zasady panujące w domu. W ubiegłym tygodniu nie zastosowała się do zakazu palenia i została wezwana do pokoju zwierzeń, gdzie otrzymała ostrzeżenie. Niestety, złamała zakaz po raz kolejny i Wielki Brat zadecydował o natychmiastowym usunięciu jej z grona mieszkańców. Jego decyzja jest ostateczna i nieodwołalna.

O tym, co o całej sytuacji myśli sama Kasia, przekonamy się dziś, 16 października o godzinie 23:40 na antenie TVN7 w "Big Brotherze nocą".

Zagłosuj

Będziesz tęsknić za Kasią?

RadioZET.pl/MF

Oceń