Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Big Brother 2: Kto odpadł z programu? [20.09.2019]

20.09.2019 20:26

Dziś, w piątek 20 września, po raz pierwszy w 2. edycji "Big Brothera" mogliśmy oglądać odcinek "Arena", w którym dowiedzieliśmy się, kto jako pierwszy opuścił dom Wielkiego Brata. Przygoda z show zakończyła się dla Przemysława Kardy.

Big Brother 2: Kto odpadł z programu? [20.09.2019] fot. Jakub Kaminski/East News

"Big Brother" po raz kolejny pojawił się na antenie stacji TVN7. Sukces powracającego po 11 latach formatu był na tyle zauważalny, że obecnie oglądamy już 2. edycję. Dziś, 20 września, w programie "Big Brother Arena", pierwszy z uczestników musiał opuścić dom Wielkiego Brata. Głosami współmieszkańców zagrożone usunięciem z show zostały dwie osoby: Aleksanda Balawender i Przemysław Karda. Przypomnijmy, że Przemek zapowiedział dobrowolne odejście z programu, by ratować koleżankę. Decyzja należała jednak do widzów. Kto pożegnał się z "Big Brotherem" już na samym początku?

Big Brother 2: Przemysław Karda odpadł z programu

Decyzją widzów pierwszym uczestnikiem, który odpadł z 2. edycji "Big Brothera" został Przemysław Karda. 35-letni przedsiębiorca i były żołnierz nie ukrywał, że udział w programie był dla niego doskonałą zabawą. Jego bliscy stwierdzili jednak, że już teraz Przemek osiągnął w programie to, co sobie zakładał.

Oceń