Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Big Brother 2: Lesbijski pocałunek w programie. Szykuje się nowy romans? [WIDEO]

24.09.2019 11:03

Druga odsłona powracającego po przerwie „Big Brothera” nie zawodzi widzów. W domu Wielkiego Brata robi się coraz goręcej. Natalia Dawidowska, która od początku programu nie ukrywała swojej orientacji seksualnej, zbliżyła się mocno do jednej z bliźniaczek. Podczas jednej z imprez mieszkanki zaczęły się całować.

Big Brother 2: Lesbijski pocałunek w programie. Szykuje się nowy romans? [WIDEO] fot. TRICOLORS/East News

Big Brother: Natalia i Gosia całowały się w programie

Big Brother” po raz drugi od powrotu do polskiej telewizji gości na antenie TVN7. W domu Wielkiego Brata zamieszkali nowi uczestnicy, którzy będą walczyć o sympatię widzów i główną nagrodę. W pierwszej edycji zwyciężyła Magda Wójcik, osoba barwna i nieukrywająca swojej sympatii dla środowiska LGBT. W drugim sezonie show pojawiła się natomiast Natalia Dawidowska, która otwarcie przyznała, że jest lesbijką. Nie ukrywała również, że ludzie często biorą ją za mężczyznę. Natalia najwyraźniej przypadła do gustu jednej z sióstr bliźniaczek. Podczas jednej z imprez kobiety zdecydowały się na pocałunek.

 Big Brother 2: Skandal w programie. Mateusz dostał karną nominację. Przekroczył granicę?

Big Brother: lesbijski romans w programie?

Natalia Dawidowska od początku programu nie ukrywała, że jej sympatię zyskały siostry bliźniaczki z Kielc. Szczególnie dobrze spędzało jej się czas z Gosią Szmal, która stwierdziła, że Natalia „jest na pewno najfajniejszym facetem w tym programie”. Kobiety spały w jednym łóżku i chętnie się przytulały. Podczas jednej z imprez Dawidowska postanowiła najwyraźniej pójść o krok dalej. W trakcie rozmowy z Gosią 29-latka polizała jej ucho, a następnie pocałowała. Wszystko wyglądało na niewinną zabawę, jednak na jednym pocałunku się nie skończyło.

To po prostu było takie zwykłe cmoknięcie, to nie miało nic znaczyć. To są takie głupie żarty. No ludzie kochani, dajcie sobie na luz – skomentowała zdarzenie sama Gosia.

Nie wszyscy fani „Big Brothera” uwierzyli jednak w jej zapewnienie, zwłaszcza że kobiety nadal są ze sobą blisko. Czyżby w domu Wielkiego Brata miało dojść do lesbijskiego romansu?

 Big Brother: Byliśmy w domu Wielkiego Brata. Tak mieszkają uczestnicy [WIDEO]

Zagłosuj

Oglądasz "Big Brothera"?

RadioZET.pl/MF

Oceń