Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Big Brother 2: Kto jest nominowany do opuszczenia programu? [NOMINACJE 06.10]

06.10.2019 21:17

2. edycja "Big Brothera" wciąż budzi w widzach wiele emocji. 6 października po raz kolejny dowiedzieliśmy się, którzy uczestnicy zostali nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata. 

Big Brother 2: Kto jest nominowany do opuszczenia programu? [NOMINACJE 06.10] fot. TRICOLORS/East News

"Big Brother" emocjonuje i szokuje, a przede wszystkim przykuwa widzów przed ekrany. 2. edycja po raz kolejny postawiła na emocje, a często również kontrowersje. Duża w tym zasługa barwnych mieszkańców, którym coraz częściej zachować spokój i utrzymywać swoje prawdziwe oblicze w sekrecie. Ola została karnie usunięta z programu za złamanie regulaminu, a między Kamilem i Dawidem doszło do ostrej kłótni. Z kolei głosami widzów z domu Wielkiego Brata usunięty został . Dowiedzieliśmy się również, kto będzie obawiał się decyzji widzów przez najbliższy tydzień.

Big Brother 2: Kto odpadł z programu? [6.10.2019]

Big Brother 2: Nominowani do opuszczenia programu [6.10]

Mieszkańcy domu Wielkiego Brata po raz kolejny głosowali za tym, którzy z nich powinni zostać nominowani do opuszczenia programu. Była to świetna okazja, by wziąć odwet za różnego rodzaju uszczypliwości i konflikty. Przypomnijmy, że bezpieczna była Sarah Poznachowski, która otrzymała immunitet. 

Po pierwszej części głosowania liderem wśród nominowanych był Kamil Lemiszewskina drugim miejscu znajdował się Łukasz Stawicki. W ostatecznym rozrachunku nic się nie zmieniło się i do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowani zostali właśnie Kamil (9 głosów) i Łukasz (7 głosów). 

Zagłosuj

Oglądasz "Big Brothera"?

RadioZET.pl/MF

Oceń