Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Big Brother 2019. Widzowie nie polubili nowej uczestniczki Magdy Zając: „Nie wiem czemu, ale już jej nie lubię”

03.04.2019 12:56

Do Domu Wielkiego Brata dołączyła nowa uczestniczka — Magda Zając. Niestety, widzowie nie polubili jej. Niektórych po prostu drażni jej zachowanie.

Magda Zając fot. Instagram,com/ Big Brother

Big Brother 2019: Internauci krytycznie o Magdzie Zając

Magda Zając ledwie weszła do Domu Wielkiego Brata, a już zdążyła namieszać. Rolniczka, która lubi jazdę konną oraz... polowanie na zwierzęta, wzbudziła mieszane uczucia wśród fanów. Niektórzy z nich uważają, że pojawienie się Magdy to zaplanowany ruch ze strony twórców programu po to, aby skonfliktować ją z Justyną, która jest weganką.

Zresztą na Instagramie „Big Brothera” komentarze o nowej uczestniczce nie są do końca pozytywne. Internauci krytykują jej zachowanie oraz to, w jaki sposób się wysławia.

„Pierwsze wrażenie po tym co mówi i jak się wypowiada negatywne :( ale tak jak mówię - pierwsze” – napisała jedna z fanek. 
„Serio?Rolniczka z 200 hektarami i do tego zabija zwierzęta hobbystycznie??Rozwali grupę. A szkoda,bo już było fajnie.” – dodał inny internauta. „Dramat, ledwo ją pokazali, a już drażni” – dodała inna fanka.

Magda Zając to uczestniczka, która pojawiła się na miejsce Marleny Klimczyk. Marlena opuściła dobrowolnie program w ubiegłym tygodniu. Magda ma 27 lat, posiada 200 hektarów pola, 21 krów i konia o imieniu Lala. Kończy studia na kierunku politologia i sama o sobie mówi, że „tak samo dobrze czuje się w gumofilcach, jak i w pantoflach”. Ma dziewięcioletnią córkę. Jest otwarta na nowy związek, ale ma bardzo wysokie wymagania. 

Zagłosuj

Oglądasz Big Brothera?

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW

Oceń